Savanorystė

Padėkite kitiems: tapkite ligoninės savanoriu!
 
Ar ieškote prasmingo būdo prisidėti prie savo bendruomenės? Ar norėtumėte padėti tiems, kuriems to reikia? Jei taip, tada savanorystė ligoninėje gali būti puikus pasirinkimas jums!
 
Savanoriai ligoninėje gali:
- Teikti pagalbą pacientams: Savanoriai gali bendrauti su pacientais, padėti jiems nueiti iki norimos vietos, pasiūlyti užkandžių ir gėrimų, skaityti jiems knygas ar tiesiog palaikyti draugiją.
- Padėti ligoninės personalui: Savanoriai gali atlikti įvairias administracines užduotis, tokias kaip kopijavimas, failų tvarkymas ir telefono atsiliepimas. Jie taip pat gali padėti slaugytojams ir gydytojams teikdami pacientų priežiūrą.
- Sukurti teigiamą atmosferą: Savanoriai gali padėti sukurti svetingą ir palaikančią aplinką pacientams ir jų šeimoms. Jie gali padėti prieš šventes papuošti ligoninę šventinėmis dekoracijomis, surengti renginius ar tiesiog ištarti malonų žodį.
 
Savanorystė ligoninėje yra puikus būdas:
- Pasidalyti savo laiku ir talentais: Galite panaudoti savo įgūdžius ir patirtį, kad padėtumėte kitiems.
- Susipažinti su naujais žmonėmis: Sutiksite kitų savanorių, pacientų ir ligoninės personalo, kurie pasidalins savo istorijomis ir patirtimi.
- Išmokti naujų įgūdžių: Galite išmokti naujų įgūdžių, kurie gali būti naudingi jūsų asmeniniame ar profesiniame gyvenime.
- Pasijusti geriau: Padėti kitiems yra puikus būdas pagerinti savo nuotaiką ir pasijusti gerai.
 
Jei norite padėti kitiems, esate rūpestingas ir užjaučiantis, galite skirti savanoriškai veiklai 4-6 valandas per savaitę mažiausiai 2 mėnesius, kviečiame tapti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės savanoriu, susisiekite!
 
Prieš pradedant savanoriauti – pasirašoma savanoriškos veiklos sutartis ir pasižadėjimas saugoti konfidencialią informaciją. Savanoriais gali būti asmenys nuo 16 metų.
 
Prašoma pateikti šiuos dokumentus:
-  Užpildytą nepilnamečio pretendento tėvų/globėjų sutikimą savanoriškai veiklai vykdyti;
-  Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
-  Sveikatos patikrinimo pažymą (asmenims iki 18 metų - vaiko sveikatos patikrinimo pažymėjimą (forma Nr. 027-1/a), kuriame būtų žyma dėl privalomų skiepų, ir jis būtų išduotas ne anksčiau kaip prieš metus, suaugusiems - privalomo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 047a).
 
Jeigu turite klausimų, prašome kreipkitės į savanoriškos veiklos koordinatorę – slaugos administratorę Rasą Masienę: 
Tel. (0-45) 50 71 20
Rasa Masienė

Dokumentus pristatyti į VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę, Smėlynės g. 25, Panevėžys (Administracija, 1 a., slaugos administratorės, 23 kab.).  

 
Jūsų pagalba gali padaryti didelį pokytį pacientų ir darbuotojų kasdienybėje. Ačiū, kad apsvarstėte galimybę tapti ligoninės savanoriu!
Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-10 13:34