Padėkos


PADĖKA GYDYTOJUI DONATUI KISIELIUI IR PERSONALUI

„Dėkoju gydytojui Donatui Kisieliui už malonų gydymą, puikų aptarnavimą, atliekant ezofagogastroduodenoskopiją.

Nuoširdus AČIŪ ir visam ten dirbusiam personalui“.

 

(Pacientės pavardė žinoma).

 

„Padėka už sūnaus gydymą“

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

„2021 m. spalio 9 dieną su sūnumi (gim. 2008 m.) atvykome į Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių – sūnus vėmė, skundėsi pilvo skausmais, sukarščiavo.

Norime padėkoti gydytojui Mantvydui Poškui už priėmimą, skubiai ir profesionaliai nustatytą ūminio apendicito diagnozę ir atliktą operaciją. Už nuoširdų bendravimą.

Nuoširdus AČIŪ Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ortopedijos, traumatologijos ir chirurgijos skyriaus personalui už sūnaus priežiūrą pooperaciniu metu ir gydymą. AČIŪ gydytojams ir slaugytojams“

 

Mama (pavardė žinoma)

 

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

„Noriu perduoti nuoširdžią padėką LOR gydytojui Martynui Mačerniui, operacinės personalui ir LOR skyriaus slaugytojoms ir personalui už nuoširdų rūpinimąsi (lyg šeimos nariu), išsamius paaiškinimus, atsakymus į klausimus, dėmesį sunkesnėmis akimirkomis.

Džiaugiuosi, kad mano sveikata buvo patikėta Jums. Ačiū!“

 

(Paciento pavardė žinoma).
PADĖKA GYDYTOJAI AGNEI PETRAUSKIENEI IR I NEUROLOGIJOS SKYRIAUS SLAUGYTOJOMS

„Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Agnei Petrauskienei ir visai skyriaus slaugytojų komandai už jūsų šilumą, gerumą ir profesionalumą“.   

 

817 palatos pacientė (pavardė žinoma)

PADĖKA II NEUROLOGIJOS SKYRIAUS PERSONALUI

„Esu labai dėkinga gydytojui P. Puzinui už malonų ir gerą gydymą. Dėkinga seselėms, slaugutėms, kurios labai nustebino ir maloniai nuteikė. Skyriuje – graži, tvarkinga aplinka, nauja aparatūra.

Visiems nuoširdus AČIŪ už sugrąžintą sveikatą “

Su pagarba.

(pacientės pavardė žinoma, kalba netaisyta)

 

PADĖKA GASTROENTEROLOGIJOS SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

„Nuoširdžiai dėkojame Jūsų ligoninės gydytojui gastroenterologui Donatui Kisieliui, gydytojai Skirmantei Savičiauskienei už jų profesionalumą, nuoširdumą gydant mūsų brangiausią žmogų – Mamą. Nors Mamytei tuoj bus 91 – eri metai, bet Jūsų gydymo dėka Mamytė vėl žvali, linksma ir, svarbiausia, su mumis. Ačiū ir Gastroenterologijos skyriaus slaugytojoms, apgaubusioms rūpestingumu, už jų priežiūrą ir kantrybę.

Sveikatos ir Dievo palaimos Jums“.

 

Pacientės dukra ir sūnus
(Pavardės žinomos).

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS VAIKŲ LIGŲ SKYRIAUS PERSONALUI
„Labai dėkoju Vaikų skyriaus personalui, kuris gydė ir slaugė sergančią dukrą 2021 m. rugpjūčio mėn. 02 – 04 dienomis. Dėkoju visiems – nuo gydytojo iki slaugių ir viso aptarnaujančio personalo. Tikrai, visi yra labai kompetetingi, nuoširdūs, paslaugūs, malonūs specialistai – išklausė, padėjo, patarė.
Dar kartą nuoširdus Ačiū“.

(Pavardė šios informacijos pateikėjui yra žinoma).

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Padėka RPL II kardiologijos skyriaus personalui

Ačiū Jums už Jūsų pagalbą, gerumą ir nuoširdumą. Būkite laimingi, sveiki!

Te Dievas Jus laimina, o mes Jūsų niekada nepamiršime, nors galime tik geru žodeliu Jus prisiminti.

 

II Kardiologijos skyriaus 117 palatos pacientai.

Padėka gydytojui R. Mincei ir RPL medikams

Labai noriu padėkoti Panevėžio ligoninės gydytojams, seselėms ir visam aptarnaujančiam personalui. Ligoninė atsinaujinusi, viskas pritaikyta ligonių priežiūrai, malonus bendravimas.

Aplinkybės nelabai malonios, dėl kurių pakliuvau į ligoninę, bet medicininė pagalba, pradedant greitosios labai greitu atvykimu ir gydytojų suteikta pagalba yra aukščiausios klasės. Asmeniškai noriu padėkoti gydytojui Remigijui Mincei už atliktą operaciją.

Pagarbiai.
Buvusi Jūsų pacientė A. S.
PADĖKA RPL GYDYTOJAMS A. PRANCULIUI IR S. BAUŽAITEI BABUŠIENEI

Nerandu tokių padėkos žodžių, kuriais galėčiau išreikšti savo dėkingumą Panevėžio miesto ligoninės Intervencinės radiologijos skyriaus gydytojui Andriui Pranculiui už profesionaliai atliktą sudėtingą operaciją. Tik Jūsų dėka esu gyvas bei sveikas, džiaugiuosi pilnaverčiu gyvenimu.

Ačiū, Daktare! Linkiu Jums visokeriopos laimės, stiprybės, geros sveikatos ir ilgo gyvenimo! Te laimina Jus Dievas!

Taip pat didžiulį dėkingumą reiškiu I – ojo kardiologijos skyriaus vedėjai Sandrai  Baužaitei – Babušienei už begalinį pasiaukojimą, profesionalumą, motinišką priežiūrą bei už malonų, nuostabų medikų kolektyvą. Ačiū Jums, Daktare!

Ačiū Jums, žmonės baltais chalatais, už Jūsų pasiaukojantį darbą! Jūs – mūsų antrieji angelai saugotojai. Iš visos širdies linkiu sėkmės, stiprybės, ilgaamžiškumo, Dievo palaimos Jums!

 

Jūsų buvęs pacientas E.L.
Panevėžys
PADĖKA
TAIP JAU ATSITIKO, KAD SUSTOJO LAIKAS, ATSIRADO BAIME VISKO NETEKTI.....
 
Nuoširdžiai dėkoju:
 
- SKUBIOS PAGALBOS-PRIĖMIMO SKYRIUJE mane pasitikusioms ir suteikusioms pagalbą
gydytojai GIEDREI ARMALIENEI, slaugytojai DIANAI ALELIŪNIENEI.
 
- INTENSYVIOS TERAPIJOS-REANIMACIJOS SKYRIAUS gydytojui TAUTVYDUI MATULUI bei slaugytojoms: ASTAI GEDVILIENEI, LORETAI MIKŠIENEI, ŽIEDŪNAI MATULIENEI. 
 
Nuoširdus ačiū NEUROLOGIJOS I SKYRIAUS gyd. JURATEI EIVIENEI bei visam kolektyvui už gydymą, gerą žodi, nuoširdžią pagalbą.
 
STIPRIAI APKABINU AKUŠERIJOS SKYRIAUS vyr. akušerę SKAISTUOLĘ NAKROŠIENĘ, kuri drąsino, guodė, palaikė, ramino, o svarbiausia tikėjo pačiomis ilgiausiomis ir sunkiausiomis minutėmis. Šių gydytojų ir slaugytojų profesionalumas mane lydėjo visą buvimo ligoninėje laikotarpį. Jų dėka aš vėl pakilau GYVENTI. 
 
Buvusi pacientė, D. Ž.

 

2021-07-09

Padėka VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei dėl efektyvaus donoro
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą bei paruošimą (efektyvaus donoro Nr. D0831, 2021-04-28) ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstas, kepenys ir ragenos.
Inkstas transplantuotas sensitizuotai 29 metų moteriai, kuri donorinio organo laukė 1104 dienas. Kepenys transplantuotos recipientui Vokietijoje.
Ragenos kol kas saugomos LSMUL KK Audinių banke.
 
Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.
Direktorius Artūras Bagotyrius
PADĖKA VAIKŲ CHIRURGUI E. JATKAUSKUI IR SKYRIAUS KOLEKTYVUI

Noriu padėkoti vaikų ligų chirurgui E. Jatkauskui ir jo personalui už pagalbą mano vaikučiui. Už nuoširdų bendravimą, skubiai atliktus tyrimus. Didelis Ačiū!!!

 

Laura Mejerienė

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

Laba diena,

norime padėkoti Panevėžio ligoninės personalui už puikų darbą suteikiant pagalbą mano tėčiui Rimantui Tamošiūnui, kuriam įvyko insultas (2021 05 08 d.).

Greito ir sklandaus darbo dėka pavyko išvengti labai liūdnų pasekmių,

Ypatingai norime padėkoti 1-ojo nervų ligų skyriaus personalui. Slaugytojoms už žmogišką ir nuoširdų rūpestį. Gydytojai Sandrai Baužaitei - Babušienei už profesionalų darbą ir puikius gydymo rezultatus.

 

Ačiū visiems medikams prisidėjusiems prie mano tėčio gydymo.

 

Su pagarba

Marius Tamošiūnas, 

Regina Tamošiūnienė,

Vita Tamošiūnaitė

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS AUSŲ, NOSIES, GERKLĖS AKIŲ LIGŲ SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Noriu tarti didelį ir nuoširdų ačiū Ausų, nosies, gerklės, akių ligų skyriui. Tikriausiai žodžiais neįmanoma nupasakoti kokie angelai dirba šiame skyriuje. Tai - savo srities profesionalai, atjautūs, supratingi ir, beabejo, labai mylintys savo darbą žmonės. Rūpinosi manimi kaip savo artimu, begaliniu dėmesiu, atjauta ir supratingumu leido pajausti, kad šioje ligoninėje dirba patys nuostabiausi specialistai.

Tariu patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū visam skyriaus kolektyvui, tačiau ypač šioms medikėms:
 
Gyd. Od. Simonai Grigaitienei
Slaugytojai Vidai Lebedienei
Gyd. Anest. - Reanim. Sonatai Baltušnikienei

 

Telydi jūsų darbus angelas sargas...
 

Pagarbiai, pacientė Viktorija K.

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS ORTOPEDIJOS TRAUMATOLOGIJOS I SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Labai noriu padėkoti Ortopedijos Traumatologijos I skyriaus kolektyvui, ypač daktarui Vitalijui Markovui, kuris balandžio 30 dieną mane operavo. Puikiai atliktas darbas, siūlė tobula, randas bus labai gražus, kas man, kaip moteriai, yra labai svarbu. Operacinėje kolektyvas buvo nuostabus, su nuotaika, nesijautė jokios įtampos ar baimės. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių savo darbą mylinčių žmonių. Nuoširdus AČIŪ, sėkmės, kantrybės ir ištvermės Jums.

 

Kristina Balčiūnaitė
Padėka Konsultacijų poliklinikos darbuotojams

Laba diena,

esame panevėžiečių šeima Erikas ir Gintė. Šiuo laišku norime padėkoti visam Konsultacijų poliklinikos personalui už sunkų darbą, atliekamą dėl geresnės gyventojų sveikatos.

Dar iki COVID – 19 pandemijos galvojome, kad medicinos srities darbuotojų darbas yra nelengvas. Susiduriate su dideliais srautais pacientų, įvairiais ligų atvejais, turite „sugerti“ įvairias pacientų emocijas, nešate didžiulę atsakomybę, išgyvenate nusiminimą, kai nepavyksta išsaugoti kažkieno sveikatos ar net gyvybės. Neabejojame, kad dirbti pandemijos metu tapo dar sudėtingiau, tikriausiai patiriate daug įtampos ir streso. Taigi, labai vertiname Jūsų pastangas, kantrybę, atjautą ir norą padėti. Tikime, jog padarote žymiai daugiau, nei įeina į Jūsų pareigas. Kasdien naudojate savo žinias ir suteikiate profesionalią pagalbą, nepamiršdami gerumo ir žmogiškumo.

Mūsų šeima tiki Biblijoje užrašytais Dievo pažadais, kad ateis laikas, kai joks gyventojas nebesiskųs „sergu“. O kol tas metas neatėjo, norime padėkoti Jums už pasiaukojamą darbą ir rūpestį, be kurio buvimas ligoninėje būtų kur kas nemalonesnis ar net nepakeliamas.

<...>

Ačiū Jums už Jūsų darbą!

Nuoširdžiai

Erikas ir Gintė A.

(pavardė žinoma)

Padėka Respublikinės Panevėžio ligoninės medikams

2021.05.05

Padėka

Noriu išreikšti didžiulę pagarbą, padėką visam RITS kolektyvui, skyriaus vedėjui A. Valikoniui, gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, už grąžinta į gyvenimą, po dviejų mėnesių komos, vyrą, tėvą ir senelį Žydrių Laginauską. Nuoširdus ačiū neurochirurgui J. Kyguoliui už rūpestį.

Žydrius sveiksta, kabinasi į gyvenimą ir dėkoja Jums, gydytojai, už Jūsų pastangas, žinias, viltį, supratimą ir dėmesį artimiesiams sunkius du mėnesius.

Žmonių likimas – neįmanoma Dievo proto paslaptis, o JŪS buvote Dievai, net jeigu artinosi sutemų pabaiga.

Nuoširdus Ačiū!

Jūratė, Žydrius Laginauskai

 

Padėka
Mieli medikai,
 
Visos trenerio Gintaro Leonavičiaus šeimos ir artimųjų vardu, dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus medikams, kurie kovojo už Gintaro gyvybę klastingojo COVID-19 viruso akistatoje. Ačiū ligoninės direktoriaus pavaduotojams M. Vaitkui ir M. Čipiniui, kurie rūpinosi ir laiku reagavo į blogėjančią Gintaro būklę. Ypatinga padėka už atsidavimą savo darbui, profesionalumą, begalinį rūpestį ir supratingumą Intensyviosios terapijos gydytojui A. Matului, visoms skyriaus slaugytojoms bei gydytojui A. Kalimavičiui. Taip pat ačiū Infekcinių ligų klinikos vyr. gydytojui E. Preidžiui, gydytojams V. Markuckui ir J. Baguškienei, kurie padėjo tėčiui nepasiduoti.
 
Jūsų dėka, mūsų tėtis šiuo metu stiprėja ir gyja.
Nepamatuojamas ačiū! Linkime Jums visiems ištvermės, kantrybės ir stiprybės.
 
Pagarbiai,
Dukra Raminta Rimkienė
Padėka priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus kolektyvui
Iš visos širdies dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės priėmimo skyriaus slaugytojoms, būdinčiai gydytojai, echoskopuotojui, greitosios pagalbos gydytojai (dirbusiems 2021.03.13 dieninėje pamainoje)
už atsidavimą savo darbui, už profesionalumą , už pagarbų elgesį, už begalinį rūpestį mano mama Kazimiera Vaitkaitiene.
Linkime Jums Angelo sargo apsaugos, sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo.

 

Pagarbiai
Kazimiera Vaitkaitienė
Vida Vaitkaitytė
Padėka Respublikinei Panevėžio ligoninei
G E R B I A M A S   D I R E K T O R I A U,
 
Nuosirdus A C I U   J U M S ir  J U S U  vadovaujamam krau-
jagysliu chirurgui NERIJUI BRAZIUI ir jam operacijos metu tal-
kininkavusiems specialistams uz musu senelio, tecio, vyro
isgydyma ir suteikiant JAM galimybe dziaugtis gyvenimu.
 
Pagarbiai.
Anuke DANIELLA ANANJEV (gyvenanti NYDERLANDU KARALYSTEJE)
DUKTE JOLANTA SU SEIMA (gyvenanti NYDERLANDU KARALYSTEJE)
DUKTE JELENA SIPAVICIUTE (su seima,gyvenanti ISPANIJOJE)
ZMONA NELI SIPAVICIENE(gyvenanti KEDAINIUOSE).
Padėka Dienos chirurgijos skyriaus medikams

Laba diena,

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų ligoninės gydytojams Mariui Bisigirskui, Sauliui Lukošiui ir šauniam dienos chirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą ir malonų bendravimą bei atliktą operaciją. 

 

Pagarbiai,
Pacientė Regina Tamelienė 
Padėka Akušerijos skyriaus darbuotojams

Šiandien praėjo trys mėnesiai,po to kai gimė mano sūnus,ilgai lauktas atėjo į šį pasaulį po IVF procedūros,tačiau vos gimusiam buvo įtariama plaučių infekcija. Šiandiena vaikeliui viskas gerai,neserga,vystosi gerai,todėl kai visas įtemptas laikas praeity, norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam VŠĮ Panevėžio ligoninės akušerijos skyriui už rūpestį,palaikymą,aiškios informacijos teikimą apie vaikelio būklę.Gydytojai Žydrūnai Petrauskienei, kuri laiku ir operatyviai atliko ekstra cezario operaciją,labai šaunioms ir rūpestingoms akušerėms Dianai Lašinskienei ir Loretai Budrevičiūtei,kurios gimdymo metu buvo šalia ir palaikė,naujagimių gydytojai Rasai Garuckienei,kuri greitai sureagavo į sūnaus blogėjančią būklę ir susisiekė su Vilniaus Santariškų ligoninę,kad berniukas būtų perduotas jų priežiūrai, naujagimių skyriaus slaugytojoms Aušrai Norkienei bei Linai Brazdžiūnienei, kurios rūpinosi sūnumi, taip pat naujagimių  skyriaus vedėjai Irenai Žilinskienei ,kuri lydėjo berniuką į Vilniaus Santariškių ligoninę,bei maisto išdavėjai Rimai Viksvienei,kuri emociškai taip pat labai palaikė.

Tėveliai Inga ir Mantas Kapsevičiai

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFEKCINĖS KLINIKOS KOLEKTYVUI
Laba diena, 
 
       Nors jau praėjo lygiai mėnuo, kai palikau Jūsų ligoninę, tačiau mintis „kaip būtų buvę, jeigu..." skatina Jums padėkoti.
      Susirgau koronavirusu, o po 10 parų liga komplikavosi į plaučių uždegimą. Tą vėlų 2020 m. gruodžio 21 d. vakarą patekau į Panevėžio infekcinės ligoninės suaugusiųjų skyrių ir į slaugytojos Rūtos Narkevičienės rankas. Be galo žaviuosi šia slaugytoja, jos profesionalumu, atidumu, tikslumu ir nuoširdžia žmogiška šiluma. Nuoširdus AČIŪ slaugytojai Rūtai, gydytojui Valdui Markuckui ir visiems suaugusiųjų skyriaus darbuotojams :)
       Kadangi ligoninėje praleidau ir didžiąsias metų šventes, noriu padėkoti už puikų maitinimą: skanus maistas ir malonus jį patiekiančių darbuotojų bendravimas taip pat padėjo sveikti :)

 

Su dėkingumu ir pagarba,
Valda Briedienė.
Panevėžio raj., Vaivadai
Padėka gydytojams
Nuoširdžiai noriu padėkoti už sugrąžintą sveikatą VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gastroenterologijos skyriaus vedėjui Dariui Kriukui, gydytojai Skirmantei Savičiauskienei, geriatrijos skyriaus vedėjai Ritai Vilimavičienei.
 
Dėkoju ir labai vertinu jų profesionalumą, žinias, rūpinimąsi pacientais, nuoširdų bendravimą, naujausių gydymo metodų taikymą.
 
Tepadeda Jums Dievas.

Su pagarba
Birutė Giedrikienė, 2021 m. sausio 15 d.
Padėka
Laba diena, norėjau Jums paskambinti ir asmeniškai padėkoti, tačiau nepavyko. Labai noriu padėkoti ir tarti AČIŪ, kad Jus, kaip direktorius savo ligoninėje subūrėte tokius puikius specialistus ir personalą. Noru asmeniškai padėkoti Neurologijos II skyriaus gydytojai Virginijai Vitkevičienei, kuri būdama puiki specialistė, maloni gydytoja ir mokanti padėti ir patarti artimiesiems bei negailinti savo laiko ir jėgų gydo mano mamytę S.G. Ši gydytoja padarė stebuklą, nes mano mama buvo labai sunkios būklės, o šiuo metu gydytojos bei personalo dėka, matyti žymūs gerėjimo požymiai. Taip pat atskirą ačiū noriu tarti ir šio skyriaus vedėjui Linui Masiliūnui bei seselėms ir slaugytojoms , kurios šiuo sunkiu laiku, turi jėgų ir šilumos, kad padėtų sergantiems ligoniams sustiprėti ir grįžti į jų laukiančias šeimas.
Mano, kaip S.G. dukros širdį džiugina, kiekvienas mamytės pagerėjimas. Dar kartą didelis AČIŪ nuo manęs ir mano mamos  S.G., kuri kai tik galės kalbėti, manau su malonumu padėkos puikiems specialistams.

 

Padėka išreiškė pacientės S.G. dukra A. J.

Padėka
Padėka gydytojams bei personalui ❤
      Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės Priėmimo skyriaus slaugytojai Vaidai Guogienei, II Vidaus skyriaus gydytojai Astai Žaliukienei, bei šio skyriaus personalui, taip pat reanimacijos gydytojai Evelinai Dimgailei bei kitiems gydytojams bei personalui už profesionaliai atliktą darbą gydant ligonį, kuris buvo skubiai atvežtas į ligoninę, paguldytas, gydytas, kaip išsiaiškinta dėl žaibiško sepsio. Ačiū už nuoširdų dėmesį gydant ligonį, už kantrybę, už paguodžiančius žodžius, kurie reikalingi ligoniui sveikti. Du mėnesiai - ilgas laikotarpis, bet minėti gydytojai, bei personalas dėjo visas pastangas, kad ligonis pasveiktų. Taip! Ligonis sveiksta, šiuo metu tęsia reabilitaciją Likėnų sanatorijoje. Dėkojame Panevėžio ligoninės profesionaliems medikams bei personalui, ligoninės vadovui Arvydui Skorupskui, ligonis, Jūsų visų dėka, gimė antrą kartą. Ligonis sveiksta ir perduoda nuoširdų Ačiū Jums bei Jūsų artimiesiems! Ligonio Vytauto artimieji.
Padėka Neurochirurgijos skyriaus personalui

Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Juozui Tvaskui už atliktą stuburo operaciją, už atjautą, profesionalumą ir pasiaukojimą Hipokrato priesaikai. Taip pat dėkoju bendrosios praktikos slaugytojoms V. Rapšienei, R. Brusokienei, V. Slivkienei, slaugutei V. Mandrijauskienei ir visam Neurochirurgijos skyriaus personalui.

Linkiu Jums gyvenime sveikatos, sėkmės ir stiprybės, kad nepavargtų Jūsų rankos dirbant kilnų darbą.

 

Vanda Lidija Debesienė, Biržai.
Padėka Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui

Sveiki gerb. Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriau,

 

Noriu pasidžiaugti, padėkoti ir pagirti Jūsų valdomos ligoninės Neurochirurgijos skyrių.

Teko gulėti jame 08-20/27 dienomis, 08/21 buvo atlikta operacija. Viskas vyko operatyviai, sklandžiai, nepaisant šalyje paskelbtos padėties ir ją lydinčių specifinių ribojimų.

Esu maloniai nustebinta gydytojų, ypač operavusio gyd. J. Kyguolio, skyriaus vedėjo G. Miliūno, profesionalumu, atidumu pacientams ir rūpestingumu. Skyriaus personalas sudarė geros ir tvirtos komandos įspūdį! Kas manau bet kokioje organizacijoje yra itin svarbu. Visi sutikti darbuotojai paslaugūs, informatyviai atsakantys į klausimus ir geranoriški. Įskaitant ir praktiką atliekančią studentę, ir paskutinę gydymo dieną atvykusią padėjėją.

Kiekvienam sutiktam padėkojau, linkiu sėkmės, ištvermės jų darbuose. Ir dar kartą nuoširdžiai šią padėką išreiškiu rašydama Jums. 

Linkiu daugiau tokių gerųjų pavyzdžių ir patirčių!

 

Pagarbiai,
sveikstanti reabilitacijoje pacientė,
Jurgita Gabrytė-Koncienė
Padėka

Sveiki. Už operatyvią, profesionalią pagalbą bei gydymą noriu nuoširdžiai padėkoti radiologui A. Pranculiui, neurochirurginio skyriaus vedėjui G. Miliūnui, gydytojui J. Tvaskui bei visam nuostabiam, rūpestingam personalui. Ačiū jiems, kad gegužės 2d, karantino metu, kai daug žmonių skundėsi negaunantys medicininės pagalbos, šių gydytojų dėka, buvo operatyviai sureaguotą ir išgelbėta mano vyro gyvybė blyšus galvos smegenų aneurizmai. Planiškai dėl esančių neplyšusių aneurizmų vėl esam jūsų ligoninėje ir vėl dėka profesionalių medikų, viskas sklandžiai pavyko. Tariu Jiems nuoširdų AČIŪ. Te saugo Juos Dievas.

 

Su pagarba

Janina Sablinienė

Padėka gydytojoms Janei Lajauskaitei ir Simonai Jakšytei bei priėmimo darbuotojams

Sveiki,

šeštadienio vakarą apie 18val su karščiuojančiu kūdikiu atvykau į priėmimo skyrių. Neslėpsiu,labai nerimavau, visokie straipsniai spaudoje, neigiami atsiliepimai socialiniuose tinkluose vertė jaudintis.

Tačiau nerimas pradėjo sklaidytis įžengus į priėmimo skyrių, labai supratinga,maloni priimamojo registratorė,pakalbino,palydėjo. Gydytojos laukti reikėjo ne ilgiau 5 minučių, pirmoji gydytoja buvo Janė Lajauskaitė, labai švelni,besistengianti iki galo viską išsiaiškinti, nuraminti. Taip pat dvi seselės,kurios pastatė mergaitei lašelinę,žmogiškos, švelnios,supratingos. 

Tačiau labiausiai man įstrigo,kad ir trumpa,tačiau gydytojos S.Jakšytės apžiūra. Apie šią gydytoją buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų, labai džiaugiuosi,kad teko pačiai įsitikinti. Gydytoja labai rūpestinga,rami, viską paaiškinanti, po jos vizito nurimau ir supratau,kad viskas bus gerai. 

Labai norėčiau,kad šita padėka bent iš nuogirdų pasiektų šiuos gydytojus,nes manau dabar,kai tiek daug nepatenkintų žmonių mūsų miesto gydytojais, geras žodis motyvuoja toliau tikslingai dirbti! 

Dar kartą ačiū!

Pagarbiai,
Eglė N.
Padėka gydytojai Jūratei Čerškuvienei, skyriaus vedėjai, ir visam personalui

Dėkoju 2 vidaus skyriaus gydytojai Jūratei Čerškuvienei, skyriaus vedėjai, ir visam personalui, kurie gydė ir slaugė mano tėtį, nuo pat paguldymo 05.02 iki jo mirtis 05.20. Didelis ačiū už rūpestį, suteiktą informaciją šiuo karantino laikotarpiu. Linkiu sėkmės Jūsų darbe.

Pagarbiai

Jolita
Padėka gydytojai Vidai Šilkienei
Nuoširdus AČIŪ gydytojai kardiologei Vidai Šilkienei už profesionalumą, už suteiktą gydymą, atsidavimą savo darbui, begalinę meilę žmogui, supratingumą, nuoširdų rūpestį, žmogišką šilumą, norą jam padėti.
 

Kuo didžiausios Jums sėkmės, ištvermės ir atsidavimo Jūsų nelengvame darbe.

 

SU DIDŽIAUSIA PAGARBA JUMS.

 

S. B. SU ŠEIMA

Padėka urologinio skyriaus gydytojams ir personalui

Sakoma, kad niekas taip greit neužmirštamas kaip gydytojas, vos tik ligoniui pasveikus ir užvėrus ligoninės duris. Tikrai žinau, kad aš atsiminsiu Jus visus ir būsiu visada Jums dėkinga Panevėžio ligoninės urologinio skyriaus personalui, kuris mus pažinojo dėl tėvelio Jono Vaičiūno ligos prasidėjusios nuo 2004 m. mes sveikome ir vėl sirgome... gyvenome pilnavertį gyvenimą.Ačiū gydytojui urologui VITALIJUI ŠILINSKUI, kurio dėka mes tiek daug metų galėjome gyventi...
Anot poeto Justino Marcinkevičiaus Žemėje per maža meilės, padėkos žodžių, dažnai taip ir išsiskiriame jų nepasakę vienas kitam.
Ačiū Jums už viską, ką patyrėm Jūsų skyriuje.
Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Panevėžio ligoninės gydytojui SIGITUI SARGELIUI už profesionalumą, operatyvumą. Šį mediką vertinu pačiu aukščiausiu balu, kuris neabejingas pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas. Skiriu savo dėkingumą, šiltus žodžius, pripažinimą Lietuvos medicinai. Ačiū Jums, jus mano tėvelį gydytojau gydėte nuo 2014 m., ačiū Jums mums patekus tokiu nepalankiu metu į ligoninę per karantiną gegužės 1 d. ačiū Jums už suteiktą mums informaciją šeštadienio dieną, nepaliekant mūsų nežinioje, neviltyje, už rūpestį, palaikimą ir svarbiausią, supratimą esant sudėtingai situacijai. Ačiū urologinio skyriaus budėjusiam gegužes 3 d. gydytojui, kuriam paskambinus gavau visą informaciją apie savo tėvelį ir tolimesnius sprendimus...Gaila, kad šį kartą nepavyko jo išplėšti iš mirties spastu ir gegužės 3 d.užgeso, bet Jūsų dėtas pastangas mes jutome ir esame labai dėkingi.

Labai puikus gydytojas, labai malonus žmogus. Jūs S.Sargelį esate gydytojas iš pašaukimo. Linkiu sveikatos ir sėkmės gelbstint likimo palaužtus žmones.

Su didele pagarba amžina atelsi J.V. šeima

Padėka ligoninės darbuotojams

Gerbiami ligoninės darbuotojai!

Noriu padėkoti jums už jūsų darbą tokiu nepaprastu laiku. Aš labai branginu tai, kad tokie žmonės, kaip jūs stengiasi suteikti bendruomenės saugumą ir dirba nepaisant pavojų rūpindamiesi kitų žmonių sveikata. Iš savo pusės aš stengiuosi padaryti viską, kad jūs turėtumėte kuo mažiau darbo. Šventajame Rašte  parašyta: "Tad visa, ko norite, kad žmonės jums darytų, jūs patys jiems darykite. Juk tai – Įstatymo ir Pranašų esmė" (Mato 7:12).  Aš tikiu, kad dauguma žmonių stengiasi laikytis tokios taisyklės ir tai reiškia, kad greitai karantinas baigsis ir mes ir vėl galėsime įprastai gyventi ne rizikuodami savo ir kitų žmonių sveikata.

Saugokite save ir artimuosius!
Geranoriškas žmogus
Padėka gydytojui A. Mickonui ir Infekcinės ligoninės personalui
Ačiū, Panevėžio infekciniai ligoniniai ir Gyd. A. Mickonui, kurie nustatė kažkokį virusą plaučių bronchusia man ir gydausi namie. Ko negaliu pasakyti apie Panevėžio rajono poliklinikai, kuri iki šiol sako, kad sveikas nors skundžiausi 2mėn.
 
Rimantas Trumpinskas
 
(Tekstas neredaguotas)
Padėka neurochirurgijos skyriaus kolektyvui

Labai ačiū daktarei Kristinai Kemeklytei-Antanaitienei už atliktą galvos operaciją,po kurios braukdama prakaitą nepagailėjo vilties ir artimiesiems.Dėkoju visam Neurochirurginio skyriaus kolektyvui ,vedėjui Gediminui Miliūnui,slaugytojai Virginijai ir kitiems,kurių vardų nežinau už paprastos moters iš kaimo gydymą,priežiūrą,malonų bendravimą.Verti pagarbos.

Ačiū visiems.Gydytojai dirba!

                                                

Kartu su paciente Dalia sesuo Rima

Padėka gydytojai Daivai Andzevičienei ir seselei Jolantai Žebrienei

Dėkoju gyd. onkologei chematerapeutei Daivai Andzevičienei ir onkologijos-chemoterapijos sk. dienos stacionaro seselei Jolantai Žebrienei - už profesionalią pagalbą, nuoširdumą, atidumą ir rūpestį gydant. Ačiū

 

Pacientė

Elena Vasiliauskienė

Padėka gydytojui Linui Masiliūnui

Laba diena,

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Linui Masiliūnui: už operatyvų ligos diagnozės nustatymą, objektyvų gydymą ir
betarpišką bendravimą.
 
Pagarbiai,
Pacientė Elena Vasiliauskienė
Padėka gydytojui Juozui Tvaskui
Dėkoju VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui už greitą ir rūpestingą mano vyro būklės įvertinimą, skubiai atliktą operaciją ir pooperacinį gydymą.
 
Ypatingą padėką reiškiu neurochirurgui Juozui Tvaskui. Labai ačiū Jums už atliktą operaciją, priežiūrą ir gydymą po jos. Ačiū už suteiktą viltį. Kiekvienas mūsų giliai širdyje turime tylų norą, atsitikus bėdai, susitikti gydytoją, ne tik gydantį sergantį kūną, bet ir palūžusią sielą. Jūs kaip tik esate toks - stiprybės įkvėpėte ir man. Išvykdama iš šios ligoninės jaučiausi pati pasveikusi.
 
Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už nenuilstamas pastangas kovoti kartu su ligoniu ir kovoti už jį, kai jis pailsta.
 
Ačiū neurochirurginio skyriaus vedėjui Gediminui Miliūnui ir visam jo suburtam darniam bei darbščiam kolektyvui.
 
Dėkoju maisto ruošimo skyriui ir darbuotojoms, nešiojančioms maistą. Jūsų išradingumas ir pastangos patiekti valgį kuo artimesnį naminiam, neabejotinai prisideda prie greitesnio sveikimo.
 
Ačiū lankytojų rūbinės darbuotojoms - nuolatos jaučiau Jūsų nebylų, bet stiprų palaikymą.
 
Noriu paminėti ir merginas - praktikantes iš Panevėžio kolegijos. Geros Jums profesinės kloties nuo pirmųjų pacientų ir jų artimųjų.
 
Ne visus paminėjau, su kuriais teko susidurti, bet linkiu geros kloties visiems Jums, Jūsų artimiesiems, ir sugrąžinto gyvenimo džiaugsmo Jūsų pacientams.

 

Pagarbiai
Regina

Padėka Vaikų chirurgijos skyriaus kolektyvui

Labas rytas,

Labai noriu padekoti Vaiku chirurgijos skyriui ir jo kolektyvui uz issamu ligos infomacijos pateikima. Skyriaus vyrams kad kiekviena ryta ateina su sypsena i darba ir ja pasidalina su vaikais. Papuolus i ju rankas gali buti ramus. Seseles taip pat vertos gero zodzio.

Mazos pacientes mama :)

(Tekstas neredaguotas)

Padėka VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei dėl efektyvaus donoro

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei už efektyvaus donoro išlaikymą ir paruošimą ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstai ir kepenys.

Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.

 

Direktorius Artūras Bagotyrius

Padėka gydytojui Egidijui Jatkauskui

2019-11-20

 

Vakar (2019-11-19) apie 18 val. kreipėmės į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo - skubios pagalbos traumų centrą dėl patirtos sūnaus traumos ( piršto pjautinės žaizdos). Noriu padėkoti slaugos personalui už šypsenas ir gerą nuotaiką nuo pat pirmų minučių registruojant atvykus bei vėliau teikiant pagalbą operacinėje. Gaila, nežinau slaugytojų pavardžių, todėl labai prašau perduoti joms didelį AČIŪ. Atskirą AČIŪ sakau gydytojui E. Jatkauskui už suteiktą pagalbą, už sveiką jumoro jausmą ir paglostytą vaiko galvą, jį raminant.
AČIŪ Jums ir didžiausios sėkmės.
Su pagarba,
Manto Jankausko vardu mama Edita Jankauskienė.
Padėka gydytojui Vyčiui Aleksandravičiui

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės pirmo traumatologinio-ortopedinio skyriaus vedėjui V. Aleksandravičiui už profesionaliai atliktą klubo operaciją, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį, už geležinę kantrybę, atjautą pooperaciniu laikotarpiu. Pasitikime Panevėžio respublikine ligonine, jos vadovu A. Skorupsku ir ligoninės profesionaliais medikais. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalų aptarnavimą slaugytojoms ir pagarbą pacientui. Šitoje ligoninėje mus stebina puiki slauga, tvarka, švara ir profesionali pagalba. Čia ligonis jaučiausi lyg namuose... Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvą ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms! Ligonės Emilijos J. šeimos nariai.

Padėka gydytojai Algei Leveckytei

„Rugpjūčio mėnesį gydžiausi Panevėžio Respublikinėje ligoninėje. Mane gydė gydytoja Algė Leveckytė. Jau pirmųjų konsultacijų metu gydytoja rūpestingai įvertino mano sveikatą, atliko reikiamus tyrimus ir paskyrė operacinį gydymą. Gydytoja A. Leveckytė ir visa operacinio skyriaus komanda dirbo labai atsakingai, profesionaliai, atliko viską, kad mano savijauta ir sveikata pagerėtų. Gydytoja rūpinosi kaip jaučiuosi po operacijos, suteikė reikiamą informaciją, kaip elgtis grįžus į namus.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai chirurgei Algei Leveckytei ir visam Panevėžio Respublikinės ligoninės personalui už dėmesį žmogui, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Didžiuojamės, kad mūsų mieste dirba tokie profesionalūs medikai ir medicinos darbuotojai. Geriausios Jums sėkmės ateityje!“

 

Buvusi pacientė (adresas ir pavardė žinomi)

Padėka VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Direktoriui A. Skorupskui ir Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai E. Reinikovienei
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą ir paruošimą. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.
Padėka gydytojams D. Kisieliui ir A. Račkauskui
Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. D. Kisieliui ir A. Račkauskui už tikslią diagnostiką, kruopštumą, nuoseklų paaiškinimą, sąžiningumą ir gydymą.
Norėtųsi užėjus į kabinetą matyti jaunus besišypsančius gydytojus, kaip minėti.
Linkiu jiems viso ko geriausio darbe ir asmeniniame gyvenime.
Ačiū Jums.

 

Alė G.
2019 rugėjis
Padėka Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams

2019-08-23

 

Tariame nuoširdų ačiū Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams: Vitalijui Markovui ir Mantui Butkui, ir visam kolektyvui už suteiktą pagalbą. Už profesionalumą,  dėmesingumą, rūpestingumą, kantrybę ir pasiaukojimą. Šiame skyriuje dirbantys žmonės atėjo dirbti pašaukimo vedini. Sveikatos linkime ir jiems.

 

Justina ir Valdas R.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-21 15:36