Naujienos

INFORMACIJA GYVENTOJAMS

2022 06 23

Gerbiamus Respublikinės Panevėžio ligoninės pacientus ir jų artimuosius informuojame, kad  ligoninė 2022 m. balandžio mėn. pradėjo Konsultacijų poliklinikos pastato, esančio adresu A. Jakšto g. 6, renovacijos darbus. Šios renovacijos tikslas – apšiltinti pastatą, atnaujinti ir pritaikyti jį kuo geresniam, kokybiškam ir savalaikiam pacientų aptarnavimui bei  personalo darbui. Norime, kad Konsultacijų poliklinika būtų moderni, šiuolaikiškus reikalavimus atitinkanti gydymo įstaiga, kurioje pacientams būtų patogu gauti norimas paslaugas, o personalui – teikti jiems šias paslaugas, taikant naujausias inovacijas bei moderniausias diagnostikos ir gydymo naujoves.

Konsultacijų poliklinikos  renovacijos metu, siekiant įgyvendinti kuriamo naujo vieningo skambučių centro idėją, bus atlikti būsimo centro instaliacijos, kiti darbai, kas leis po renovacijos ženkliai pagerinti registratūros darbą poliklinikoje.

„Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Konsultacijų poliklinikoje kiekvieną dieną apsilanko iki 1500 pacientų, tad  darbuotojų krūviai yra dideli. Labai svarbu stengtis darbo dienos bėgyje paskirstyti juos tolygiai, kad būtų patogiau ir pacientams, ir personalui. Atsižvelgiant į poliklinikos registratūros apkrovimą, nuolat rekomenduojame pacientams aktyviau naudotis informacine pacientų registravimo sistema, kurioje 50 proc. talonėlių pas gydytojus specialistus yra skelbiama internetu, taip pat  kreiptis į registratūrą po 15.00 valandos, o, dar geriau, po 17.00 val., kuomet registratūros darbuotojai būna mažiau apkrauti ir turi galimybę pacientams padėti greičiau. Tenka apgailestauti, kad viešasis transportas, kurio paslaugomis naudojasi pacientai, nepilnai atitinka gyventojų poreikius – per retai vyksta poliklinikos kryptimi, ypač popietinėmis valandomis. Ligoninė šiuo klausimu ne kartą kreipėsi į Panevėžio miesto savivaldybės atsakingus darbuotojus, tačiau padėtis kol kas nepasikeitė“, - pasakoja Konsultacijų poliklinikos vedėja Laima Sakalauskienė.

Mielieji, dar kartą labai atsiprašome už galimus nepatogumus, atsirandančius renovacijos laikotarpiu, tikimės Jūsų supratimo, palaikymo, kantrybės dėl galimų nesklandumų ir trikdžių. Neabejojame, kad, atlikus šio pastato renovaciją, mūsų specialistams bus daug maloniau ir patogiau priimti Jus mūsų gydymo įstaigoje, o Jums – daug jaukiau ir saugiau gauti kokybiškas ir savalaikes asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Sveikiname Janinas ir Jonus gražiausios vasaros šventės – Joninių – proga, linkime visiems ieškantiems rasti savo stebuklingą paparčio žiedą, žadantį Viltį, Tikėjimą, Meilę vardan mūsų dabarties ir ateities darbų!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-06-23 15:16