x

Konsultantai (Jakšto g. 6)

Konsultantai (Jakšto g. 6)

 

Registratūra:

+370 682 43673
+370 633 48054
+370 613 35684

 

+370 45 50 72 62
+370 45 50 71 09

 


Akušeriai - ginekologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

D.Jaseliūnas
Akušeris-ginekologas

313 kab.

16-20

M. Abramavičienė Mergaičių ginekologė

313 kab.

16-17

8-9

M. Abramavičienė Akušerė-ginekologė

313 kab.

7.30-14

13-19 iš jų 16-17 Mergaičių ginekologė

7.30-14

7.30-20 iš jų 8-9
Mergaičių ginekologė

7.30-14

R.Valikonytė Akušerė-ginekologė

312 kab.

11-14

Ž.Janušauskas Akušeris-ginekologas

313 kab.

8-11

G. Žvykienė Akušerė-ginekologė

312 kab.

8-11

Chirurgai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

A. Skorupskas
Suaug. chirurgas

112 kab.

17-18

17-18 17-18 17-18 15.45-16.15

V. Panava Suaug. chirurgas

108 kab.

11-12

V. Mikelkevičius Suaug. chirurgas

110 kab.

8.30-10

P. Kuprys Suaug. chirurgas

110 kab.

7.30-9

D. Balsys Suaug. chirurgas

110 kab.

9-10.30

K. Šilkus Suaug. chirurgas

110 kab.

10-12

G. Kiškis Krūtinės chirurgas

108 kab.

10-11

A. Račkauskas Suaug. chirurgas

216 kab.

9-12

D.Kurlavičius
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos chirurgas

111 kab.

14-18

G.Kavaliauskas Vaikų chirurgas

111 kab.

8-11

S.Juzėnas Vaikų chirurgas

111 kab.

8-11

G.Prieskienis Vaikų chirurgas

111 kab.

11-14

11-14

11-14

A.Ivanauskas Vaikų chirurgas

111 kab.

11-14

K. Jankauskaitė -Urniežienė Vaikų chirurgė

111 kab.

8-11

E. Jatkauskas Vaikų chirurgas

111 kab.

8-11

M. Poškus Vaikų chirurgas

111 kab.

11-14

Diabetinės pėdos kabinetas

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

S.Asačiovė Bendrosios praktikos slaugytoja

Ligoninė
(Endokrinologijos skyrius)

8-19

8-16
Dietologas

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

V.Vilemienė Dietologė

109  kab.

10-14

14-19

Endokrinologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

G. Vasylienė Suaug. endokrinologė

109 kab.

14-20

216 kab.

11-14

108 kab.

9-12

L. Jonušienė Suaug. endokrinologė

215 kab.

7.30-13.30

14-20

7.30-14 14-20

7.30-14

218 kab.

7.30-14

R. Mikelkevičienė Suaug. endokrinologė

109 kab.

7.30-14

113 kab.

14-20

7.30-14

7.30-13.30

14-20

7.30-14

V. Kakariekienė Suaug. endokrinologė

109 kab.

7.30-14

7.30-14

113 kab.

7.30-14

7.30-13.30

14-20

14-20

J. Kisielienė Suaug. endokrinologė

109 kab.

14-20 9-12

A. Palinauskas Suaug. endokrinologas

114 kab.

14-20

7.30-14 14-20 7.30-16
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

K. Penkauskaitė Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Akušerijos kl. I-a.
218 kab.

12-14 13-15

12-14
E. Garnytė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Akušerijos kl. I-a.
218 kab.
15-18 15-18
U.Jokubauskienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Akušerijos kl. I-a.
218 kab.
10-12 11-13 8-10
Gastroenterologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

dr. D.Kriukas Suaug.gastroenterologas

216 kab.

14-19

D. Jatulienė Suaug. gastroenterologė

208 kab.

14-19

L. Siegė Suaug. gastroenterologė

216 kab.

7.30-14

14-20

7.30-14
Hematologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

J.Daubarienė Hematologė

Akušerijos kl. I-a.
320 kab.

14-20

7:30-14

7.30-14

K. Mačionė
Hematologė

114 kab.

7.30-13.30

14-18

7.30-13.30

7.30-14
Kardiologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

R. Panavienė Suaug. kardiologė

211 kab.

14-20 7.30-14

14-20

7.30-14

D. Miliūnienė Suaug. kardiologė

212 kab.

14-20

14-20

I.Tumienė Suaug. Kardiologė

212 kab.

7.30-13.30

7.30-14

7.30-13.30

7.30-14

A. Burneikienė Suaug. kardiologė

211 kab.

7.30-14

14-20

7.30-14

J. Čiapienė Suaug. Kardiologė

212 kab.

14-19

A. Šimukauskienė Suaug. kardiologė

213 kab.

7.30-14

8-20 8-14

K. Bumblauskas Suaug. kardiologas

213 kab.

11-18

I. Skripkauskienė Suaug. kardiologė

212 kab.

14-20

A. Dambrauskaitė Suaug. kardiologė

211 kab.

8-14

Koloproktologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

R.Samuolis Koloproktologas

317 kab.

14-18

9-12.30

A.Burneikis Koloproktologas

317 kab.

14-20

14-20

Kraujagyslių chirurgai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

 

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

A. Milašauskas Kraujagyslių chirurgas

216 kab.

14-19

A. Šomka Kraujagyslių chirurgas

108 kab.

11-14

A. Čepkauskas Kraujagyslių chirurgas

320 kab.

8-12

N. Brazys Kraujagyslių chirurgas

216 kab.

8-13

E. Zakarauskas Kraujagyslių chirurgas

320 kab.

8-12

Nefrologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

D.Jurėnienė
Suaug. nefrologė

208 kab.

7.30-13.30

14-20

7.30-14 14-20

7.30-14

7.30-14

L. Peleckaitė Suaug. nefrologė

208 kab. 14-19
Neurochirurgai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

G.Miliūnas Neurochirurgas

108 kab.

16-19

14-16

J.Kyguolis Neurochirurgas

108 kab.

14-16

16-19

K. Kemeklytė
Neurochirurgė

108 kab.

14-16

9-11

J.Tvaskus Neurochirurgas

108 kab.

16-19

7.30-9.30

V.Janušonis Neurochirurgas

108 kab.

8-13

12-16

Neurologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

D. Bagurskienė Neurologė

Akušerijos kl. I-a.
108 kab.

7.30-14

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

D. Petronienė Neurologė

Akušerijos kl. I-a.
108 kab.

14-20 7.30-14

7.30-14

306 kab.

7.30-13.30

J. Ivonaitienė Neurologė

Akušerijos kl. I-a.
109 kab.

7.30-14

14-20 7.30-14 14-20

14-20

L. Masiliūnas Neurologas

320 kab.

11-14

I. Žemaitaitienė Neurologė

Akušerijos kl. I-a.
109 kab.

14-20 7.30-14 14-20 7.30-14 7.30-14

P. Puzinas Neurologas

109 kab.

12-14

S. Baužaitė Babušienė Neurologas

320 kab.

12-14

12-15

I.Kančauskienė
Neurologas

320 kab.

14-20 14-20 7.30-14
Oftalmologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

E. Pajėdienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
201 kab.

7.30-13.30

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

Akušerijos kl. I-a. 
204 kab.

14-20

D. Vaišvilienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
201 kab.

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

R. Drilingienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
204 kab.

7.30-14

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

L. Šimienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
205 kab.

7.30-14

14-20

7.30-14

A.Janušauskienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
203 kab.

14-20

E.Povilonienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 200 kab.

8-14

K. Kučinskas Oftalmologas

Akušerijos kl. I-a.
203 kab.

8-14

A.Afanasjevienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
203 kab.

8-14

E. Žvykas Oftalmologas

Akušerijos kl. I-a. 
203 kab.

11-14

G. Butkuvienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
203 kab.

8-14

M. Preidienė Oftalmologė

Akušerijos kl. I-a. 
200 kab.

7.30-16 7.30-16

7.30-14

7.30-14
Onkologai - chemoterapeutai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

 

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

S.Melaikienė Onkologė-chemoterapeutė, ginekologė

312 kab.

7.30-13.30
14-20

14-20

7.30-14

7.30-14

7.30-14

D. Preimontienė Onkologė-chemoterapeutė

IV Akušerijos kl. I-a.
218 kab.

12-14

321 kab.

14-19

D. Rudzevičienė Onkologė-chemoterapeutė

218 kab.

14-19

312 kab.

14-19

E. Marcinkevičienė Onkologė-chemoterapeutė

218 kab.

7.30-13.30

14-20

7.30-13.30

14-20

7.30-13.30

14-20

D. Skvernelienė Onkologė-chemoterapeutė

218 kab.

7.30-13.30

Otorinolaringologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

 

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

A.Ulienė Otorinolaringologė

Akušerijos kl. I-a.
302 kab.

8-12

8-12

V. Glodenis Otorinolaringologas

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

14-18.30

L.Marazaitė Otorinolaringologė

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

14-20

8-14

8-14

A.Abramavičius Otorinolaringologas

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

12-14

R.Šinkūnas Otorinolaringologas

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

14-18.30

E.Balčėtienė Otorinolaringologė

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

8-13

A.Kvackas Otorinolaringologas

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

8-13

V.Medelienė
Otorinolaringologė

Akušerijos kl. I-a.
302 kab.

8-12.30

M.Narkevičiūtė
Otorinolaringologė

Akušerijos kl. I-a.
302 kab.

14-20 14-20 14-20

M.Mačernis
Otorinolaringologas

Akušerijos kl. I-a.
305 kab.

14-19

Pulmonologai - alergologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

A.Pocius
Suaug. pulmonologas

207 kab.

7.30-14

7.30-14

M. Vaitkus Suaug. pulmonologas

207 kab.

14-17

14-17

J. Kruopienė Suaug. pulmonologė

207 kab.

8-13

13-17

D. Sotkevičienė Suaug. pulmonologė

207 kab.

11-14

14-19

A.Žiūkaitė
Suaug. pulmonologė

207 kab.

14-19

10-13

G. Grincevičienė Alergologė - klinikinė imunologė

220 kab.

7.30-14

14-20 7.30-14 14-20 7.30-16

R. Kavaliauskaitė Alergologė - klinikinė imunologė

208 kab.

7.30-13.30

220 kab.

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

Reumatologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

R.Baliūnaitė Suaug.reumatologė-artrologė

321 kab.

7.30-13.30

14-20

7.30-14

7.30-14

7.30-14

203 kab.

14-20

A.Burneikienė Suaug.reumatologė-artrologė

321 kab.

7.30-13.30

14-20

14-20

V. Smilgienė Suaug. reumatologė

215 kab.

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

218 kab.

14-20

Suaugusiųjų psichiatrai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

V. Diktanas Psichiatras

Akušerijos kl. I-a.
218 kab.

14-18.30

9-11

9-12

Traumatologai - ortopedai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

G. Gustainis Traumatologas-ortopedas

111 kab.

14-20

V. Mockus Traumatologas-ortopedas

111 kab.

14-20

S.Mašalas Traumatologas-ortopedas

110 kab.

12-14

M.Bisigirskas Traumatologas-ortopedas

110 kab.

14-17

N. Baika Traumatologas-ortopedas

110 kab.

11-14

8-14

V. Aleksandravičius Traumatologas-ortopedas

110 kab.

14-18

J.Šileika Traumatologas-ortopedas

110 kab.

14-17

A.Matonis Traumatologas-ortopedas

110 kab.

11-14

V. Bartašius Traumatologas-ortopedas

112 kab.

8.30-16

J. Mikšys traumatologas-ortopedas

112 kab.

8.30-12

R.Petrauskas Traumatologas-ortopedas

112 kab.

8.30-15

D. Juška Traumatologas ortopedas

112 kab.

8.30-16

V.Stirbys Traumatologas-ortopedas

112 kab.

8.30-16

L.Mykolaitis Traumatologas-ortopedas

110 kab.

8-11

G.Kavaliauskas Vaikų traumatologas - ortopedas

111 kab.

8-11

Urologai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

A.Jatulis Suaug. urologas

317 kab.

7.30-14

A.Uksas Suaug. urologas

315 kab.

7.30-14

V.Šilinskas Suaug. urologas

315 kab.

14-19

7.30-14

E.Jurevičius Suaug. urologas

317 kab.

7.30-14

R.Mačenskas Suaug. urologas

317 kab.

7.30-14

A.Preidis Suaug. urologas

317 kab.

14-19

S.Sargelis Suaug. urologas

317 kab.

7.30-14

V.Šalkauskas Suaug. urologas

315 kab.

7.30-14

14-20

7.30-20

14-20 7.30-14

S.Juzėnas Vaikų  urologas

118 kab.

8-11

Vidaus ligų gydytojai

Grafikas galioja nuo 2022-07-15

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

N.Krivickienė Vidaus ligų-Darbo medicinos gydytoja

Akušerijos kl. I-a.
320 kab.

7.30-14

14-20

7.30-13.30

14-20

14-20

7.30-14

Paskutinį kartą redaguota: 2022-07-15 14:49