VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovu išrinktas Arvydas Skorupskas

2018.08.03

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovo konkursą laimėjo Arvydas Skorupskas, šiuo metu dirbantis Respublikiniame priklausomybės ligų centre. Dalyvauti konkurse dokumentus buvo pateikę 13  kandidatų, 5 iš jų atvyko į konkursą.

Anksčiau jis yra dirbęs direktoriaus pavaduotoju medicinos reikalams Širvintų ligoninėje, sveikatos apsaugos ministro patarėju, Vaikų ligoninės filialo „Utenos reabilitacijos ir ugdymo centro“ Ortopedijos skyriaus vedėju, Eglės sanatorijos plėtros skyriaus direktoriumi, . Taip pat jis ėjo Vilniaus miesto savivaldybės Sveikatos saugos skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas, dirbo kitose gydymo įstaigose.

A. Skorupskas Kauno medicinos institute įgijo medicinos gydytojo išsilavinimą, o taip pat Kauno medicinos akademijoje sveikatos vadybos magistro išsilavinimą.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas, kad šios pateiktų informaciją apie laimėtoją ir jis galėtų pradėti vadovauti Respublikinei Panevėžio ligoninei įstaigai. Kitaip tariant, nugalėtojas į pareigas bus paskirtas tik pateikus informaciją, patvirtinančią jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas.

SAM informacija

Vilnius 2018.08.02