Aktuali informacija: pradedamas A. Jakšto gatvės remontas

2018.09.17

Panevėžio miesto savivaldybė pradeda A. Jakšto gatvės remontą. Nuo rugsėjo 20 d. bus uždaroma gatvės dalis nuo Stoties g. iki Liepų al. Kadangi trukdys darbams, prašome gyventojų čia nepalikti automobilių, vykstant į Ligoninę ar Konsultacijų polikliniką  nuo rugsėjo 20 d. prašome rinktis kitus maršrutus, kad aplenktumėte rekonstruoujamą gatvės atkarpą.

Paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas

2018.09.04

Įgyvendinant Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje yra paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas:

Valentas Margevičius, Teisės skyriaus teisininkas

Kontaktiniai duomenys: tel. 8 45 506620,  el. p. info@panevezioligonine.lt

Duomenų apsaugos pareigūnas padeda užtikrinti atitiktį Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui. Taip pat dalyvauja visuose klausimuose, susijusiuose su asmens duomenų apsauga bei teikia konsultacijas asmens duomenų apsaugos srityje.

Atnaujinta informacija apie laisvas darbo vietas

2018.08.22

Mūsų tinklapyje www.panevezioligonine.lt reguliariai yra skelbiamas laisvų darbo vietų sąrašas. Rugpjūčio mėnesį Personalo skyrius atnaujino šį sąrašą, kurį galite pamatyti paspaudę šią nuorodą: DARBO SKELBIMAI

Kviečiame dalintis šia informacija.

Skelbiama statistika apie ligoninėje apsilankiusius pacientus

2018.08.16

Nuo 2018 metų rugpjūčio mėnesio 16 dienos, mūsų ligoninės tinklapyje www.panevezioligonine.lt , bus skelbiama statistika apie Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje apsilankiusiųjų pacientų skaičių.

Statistikoje bus pateikta kiek pacientų atvyko į Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių nuo einamojo mėnesio 1 dienos 0:00 valandos, kiek iš jų buvo paguldyti į ligoninę ir kiek buvo suteiktos ambulatorinės paslaugos.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovu išrinktas Arvydas Skorupskas

2018.08.03

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovo konkursą laimėjo Arvydas Skorupskas, šiuo metu dirbantis Respublikiniame priklausomybės ligų centre. Dalyvauti konkurse dokumentus buvo pateikę 13  kandidatų, 5 iš jų atvyko į konkursą.

Gydytojai Eugenijai Reinikovienei – Panevėžio savivaldybės ir ligoninės vadovų sveikinimai valstybinio apdovanojimo įteikimo proga

2018.07.11

Respublikinės Panevėžio ligoninės laikinasis vadovas Remigijus Samuolis ir Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Aleksas Varna šį trečiadienio rytą pasveikino gydytoją Eugeniją Reinikovienę gavusią garbingą valstybinį apdovanojimą.

Valstybiniu apdovanojimu įvertinta mūsų įstaigos gydytoja E.Reinikovienė

2018.07.09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Liepos 6-ąją,  Valstybės dieną,  už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje apdovanojo mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečius.

Sveikatos apsaugos ministerijai pateikti siūlymai dėl administracijos ir ūkio padalinių optimizavimo

2018.07.05

Šiandien laikinai einantis Ligoninės direktoriaus pareigas Remigijus Samuolis Sveikatos apsaugos ministerijai pateikė pasiūlymus dėl įstaigos administracijos ir ūkio padalinių optimizavimo.

Sveikinimas

2018.07.05

SKELBIMAS APIE MATERIALINIŲ VERTYBIŲ AUKCIONĄ

2018.07.04

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti įstaigos patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimą (autotechnika, autotechnikos priedai)viešame tiesioginiame aukcione.

Parduodamas materialines vertybes galima apžiūrėti 2018 m. liepos 16-18 d. dienomis nuo 9.00 iki 11.00 val. įstaigos adresu: Smėlynės 25,  Panevėžys.

Aukcionas vyks 2018 m. liepos 19 d. 10 val.. įstaigos adresu: Smėlynės 25, Panevėžys posėdžių salėje.

Puslapiai