Fizinių asmenų duomenų apsauga

2019.01.11

Nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. pradedamas taikyti 2016 m. balandžio mėn. 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo.  Tuo pačiu panaikinama Direktyva 95/46/EB.

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje renovuoti Laboratorinės diagnostikos ir Vidaus ligų II skyriai

2018.12.31

2018 m. gruodžio mėn. 28 d. įvyko renovuotų Laboratorinės diagnostikos Ir Vidaus ligų II skyrių apžiūra - darbų priėmimas, kuriame dalyvavo ligoninės administracija, Ūkio dalies atstovai, ligoninės skyrių vedėjai ir vyr. slaugytojos, kolegos.

Patalpų renovacija, kuri buvo atliekama etapais, pilnai neuždarant skyrių arba jiems suteikiant kitas laikinas patalpas, vyko keletą metų. Remonto darbai kiek užtruko, nes visi darbai buvo atliekami tik ligoninės lėšomis.

„Kalėdinė dovana mažyliui“

2018.12.11

Gruodžio mėn.11- oji diena Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ligų skyriaus, Vaikų Ortopedijos - traumatologijos bei chirurgijos skyriaus ir Vaikų Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriaus mažiesiems pacientams įsimins ilgam - tą dieną juos aplankė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai Sandra Paškevičiūtė, Laima Keblienė, Rasa Meištė ir Tadas Martinaitis. O atvyko svečiai ne smalsumo vedini, bet su nuoširdžiausiais sveikinimais artėjančių švenčių proga ir palinkėjimais kuo greičiau pasveikti ir Šv.

Padėka

2018.12.10

„Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą savalaikę ir kokybišką medicininę pagalbą Respublikinės Panevėžio ligoninės Urologijos skyriaus vedėjui Andriui Preidžiui, gydytojui Algimantui Uksui ir visam skyriaus personalui“.

Pagarbiai

Inga Striukienė

Pranešimas visuomenei

2018.12.05

Siekdamas išsklaidyti viešojoje erdvėje pasirodžiusias abejones dėl mano, kaip laikinojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus neva tai įstaigai nenaudingų sprendimų, susijusių su ligoninei teismo priteistos žalos atlyginimu iš nuteistų buvusių ligoninės darbuotojų,  šiandien kreipiausi į įstaigos steigėją, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją, pakartotinai teikdamas visus su žiniasklaidoje minimu atveju susijusius dokumentus ir  prašydamas atlikti tyrimą, kuris leistų įvertinti mano veiksmų teisėtumą konkrečiu aptariamu atveju.

Dėkoju, gydytojau.

2018.12.03

„... kartais vienas neatsargus žingsnelis ir ... Visa tai nutiko man - kojos klubo sąnario lūžis. Labai didelis skausmas, papildomi rūpesčiai artimiesiems, ligoninė, po to - reabilitacija. Dabar vėl galiu judėti, vaikščioti ir džiaugtis gyvenimu. Pasitiko mane Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo skyriuje rūpestingi gydytojai, slaugytojos. Skubi operacija, atlikta savo srities profesionalo chirurgo Voldemaro Mockaus, rūpestinga ir nuoširdi anesteziologė Sonata Baltušnikienė, gydymas nuo pirmų žingsnių ortopedo traumatologo Nerijaus Baikos.

Padėka

2018.11.29

“Daktare, aš Jums dėkoju

už tai, kad plaka dėl žmonių tava širdis,

už tai, kad dėl visų sveikatą tu aukoji,

grąžindamas tyras gyvenimo viltis...“

Nuoširdžiausius padėkos žodžius tariu gydytojai endokrinologei Giedrei Vasylienei, gydytojai endokrinologei Vaidai Kakariekienei ir visam Respublikinės Panevėžio ligoninės Endokrinologijos skyriaus personalui. Būkit laimingos!

Pagarbiai

Eugenijus Žilinskas