x

Diagnostikos kabinetai

Diagnostikos kabinetai


Akušeriniai - ginekologiniai ultragarsiniai tyrimai

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

K. Rinkūnas Ginekologinės echoskopijos

209

11-20

8-20

8-20

14-20
Elektroencefalografinis tyrimas

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

Elektroencefalografinis tyrimas

119

7.30-14

14-20

7.30-20

14-20

7.30-14

Fibrogastroskopinis tyrimas

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

Fibrogastroskopinis tyrimas

ligoninė IV a.Nr.12

9-16.30

9-16.30

9-16.30

9-16.30

9-16.30

Fibrogastroskopinis tyrimas

14 Infekcinių ligų korpusas

14-17

14-17

Kaulų mineralų tankio tyrimas

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

V.Šileikienė

310

7.30-13.30

14-20

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

Kraujagyslių ultragarsinis tyrimas

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

I. Žemaitaitienė Kraujagyslių ultragarsinis tyrimas

307

14-17

14-17

L. Bogomolova Kraujagyslių ultragarsinis tyrimas

307

8-11

8-14

S. Jakšytė Kraujagyslių ultragarsinis tyrimas

307

15-19

Neuromiografijos

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

D. Petronienė Neuromiografijos

Ligoninė IV a. 4 kab.

14-19

8-14

S. Jakšytė Neuromiografijos

Ligoninė IV a. 4 kab.

10-19

G. Armalienė Neuromiografijos

Ligoninė IV a. 4 kab.

14-19

10-14

Veloergometrijos

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

A. Kručienė Veloergometrijos

214

7.30-17

I. Tumienė Veloergometrijos

214

14-20

14-20

R. Panavienė Veloergometrijos

214

14-20
Vidaus organų ultragarsinis tyrimas

Grafikas galioja nuo 2021-10-01

V. Pavardė
Specialybė

Kabinetas

I

II

III

IV

V

R.Filimanavičius Echoskopuotojas

318

7.30-13.30

14-20

14-20

7.30-14

14-20

7.30-14

D. Skvernelienė
Echoskopuotoja

210

14-20

7.30-14

7.30-14

7.30-20

D.Taurelienė Echoskopuotoja

206

10-13.30

10-13.30 14-19

11-13.30 14-19

11-13.30 14-19

V.Panava Echoskopuotojas

206

14-18

L.Kriukienė
Echoskopuotoja

210

14-19 14-19

A.Grubinskas Echoskopuotojas

Ligoninė IVa. Kab Nr.10

8-13

209

8-13

A. Šigajev Echoskopuotojas

206

7.30-10

M. Šinkūnienė Echoskopuotoja

210

7.30-13.30

14-20 7.30-14

S. Jakšytė Echoskopuotoja

206

8-12

J. Blakunovas Echoskopuotojas

206

7.30-10

14-17

216

12-14

Ligoninė IVa. Kab Nr.1

15-19

Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-15 08:55