Renginiai

Nuotoliniai mokymai „Skubiosios ir būtinosios medicinos pagalbos teikimas vaikams ir suaugusiesiems. Reanimacinės pagalbos teikimo principai traumos ir kritinių būklių metu“

2021 04 07

Džiaugiamės informuodami Jus apie greitai vyksiančius EVS Group organizuojamus nuotolinius mokymus „Skubiosios ir būtinosios medicinos pagalbos teikimas vaikams ir suaugusiesiems. Reanimacinės pagalbos teikimo principai traumos ir kritinių būklių metu“. Susipažinimui siunčiame Jums platesnę informaciją apie šiuos mokymus:    https://evsgroup.lt/produktas/skubiosios_pagalbos_teikimas/

Mokymų trukmė, data: 36 ak. val.; 2021 m. balandžio 26, 27, 28, 29, 30 d.

Lektoriai:

• doc. dr. Andrius Klimašauskas su komanda. Doc. dr. Andrius Klimašauskas – Vilniaus universiteto medicinos fakulteto anesteziologijos ir reanimatologijos klinikos docentas, VUL „Santaros klinikos“ Skubios medicinos centro vadovas, VUL „Santaros klinikos“ I – o reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojas.

Kviečiame Jus registruotis į aktualius mokymus; registracija vyksta per www.evsgroup.lt svetainę. Mokymų programa patvirtinta SAM, užskaitomos kvalifikacinės valandos.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-07 08:56