Renginiai

Nacionalinė visuomenės sveikatos konferencija „Sveikata ir komunikacija“

2021 11 23

Kviečiame Jus 2021 m. gruodžio 1 d. (trečiadienį) dalyvauti nuotolinėje Nacionalinėje visuomenės sveikatos konferencijoje „Sveikata ir komunikacija“.

Pandemijos metu visuomenė ir sveikatos priežiūros sistema susidūrė su neeiliniais iššūkiais. Viena iš ypatingai svarbių pandemijos valdymo sąlygų – tinkama komunikacija. Komunikacijoje svarbu ne tik tai, KAS komunikuojama, bet ir tai – KAIP komunikuojama. Šios konferencijos metu subursime įvairių sričių specialistus ir profesionalus ir pasidalinsime žiniomis bei patirtimi apie efektyvią, tinkamą, skaidrią, etišką komunikaciją sveikatos krizių metu. Taip pat aptarsime ir kitus šiuo metu aktualius visuomenės sveikatos ir jos priežiūros aspektus. 

 

Konferencija skirta visuomenės ir asmens sveikatos priežiūros specialistams, mokslininkams, savivaldybių ir nacionalinio lygmens sveikatos politikams, nevyriausybinių organizacijų atstovams bei visiems, besidomintiems pandemijos valdymu bei visuomenės sveikatos sistemos ateitimi. 

 

Konferencija nemokama. 

 

Konferencijos programą rasite ČIA

  

Registracija į konferenciją būtina:  registracija 

Registruotis galima iki lapkričio 29 d. 

Prieš konferenciją (lapkričio 30 d.) visiems užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime priminimą ir prisijungimo prie konferencijos transliacijos nuorodą. 

Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-23 10:51