Renginiai

HIBRIDINĖ 4-OJI LIETUVOS PLAUTINĖS HIPERTENZIJOS KONFERENCIJA

2022 11 11

Šiemet yra paskelbtos naujos Europos kardiologų ir Europos pulmonologų draugijų Plautinės hipertenzijos gairės. Lietuvoje Plautinės hipertenzijos centrai sėkmingai dirba jau daugiau nei 10 metų. Norėdami pasidalinti sukauptomis žiniomis, naujienomis ir įgyta patirtimi kviečiame į tradicinę bei pirmą kartą hibridinę 4-ĄJĄ LIETUVOS PLAUTINĖS HIPERTENZIJOS KONFERENCIJĄ, kuri vyks 2022 m. lapkričio 11 d. gyvai Vilniuje, Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutyje ir nuotoliniu būdu.

Konferenciją organizuoja Lietuvos širdies asociacija, Vilniaus universitetas ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Programoje gausu aktualių temų ne tik kardiologams, bet ir susijusių specialybių atstovams t.y. pulmonologams, radiologams, vidaus ligų gydytojams ir šioje srityje dirbančioms bendrosios praktikos slaugytojoms.

Dalyvavimas renginyje galimas tik iš anksto užsiregistravus iki 2022 m. lapkričio 9 d. imtinai. Registruojantis iki 2022 m. spalio 1 d., galios mažesni ankstyvosios registracijos mokesčiai.   

Konferencijos dalyviams po renginio bus išsiųsti 8 val. VU pažymėjimai.

Programą ir kitą renginio informaciją rasite: https://www.ph2022.lt
Kviečiame dalyvauti!
 
Organizacinio komiteto vardu,
Dr. Elena Jurevičienė
VUL Santaros klinikos Plautinės hipertenzijos kompetencijos centro koordinatorė
Doc. Lina Gumbienė
Lietuvos kardiologų draugijos Plautinės hipertenzijos ir suaugusiųjų ĮŠY darbinės grupės pirmininkė
Prof. Sigita Glaveckaitė
Lietuvos širdies asocijacijos prezidentė
Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-22 14:22