Naujienos

VAIKŲ POLIKLINIKOS ATIDARYMAS RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2020 08 03

Rugpjūčio 3 d., pirmadienį, duris atvėrė VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų poliklinika, kuri įsikūrė adresu Smėlynės g. 25B (buvusios Pilėnų šeimos klinikos patalpose).

Vaikų ligų gydytojų darbo kabinetų iškėlimas iš Konsultacijų poliklinikos patalpų į naujai sutvarkytą pastatą – vienas iš svarbiausių administracijos įgyvendintų pokyčių Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Dabar didžioji dalis paslaugų, kurias siūlome tėveliams ir vaikučiams, yra viename pastate.

Naujoje Vaikų poliklinikoje pradeda dirbti vaikų endokrinologai, vaikų gastroenterologai, vaikų pulmonologai, vaikų kardiologai, vaikų nefrologai, vaikų hematologai ir vaikų neonatologai. Deja, dėl sudėtingų techninių galimybių, į naujas patalpas šiuo metu negalime perkelti vaikų oftalmologų, otorinolaringologų, vaikų traumatologų chirurgų ir vaikų neurologų, kurie ir toliau dirbs Konsultacijų poliklinikos patalpose.

Naujai atidarytos Vaikų poliklinikos darbo laikas yra nuo 7.30 val. iki 20.00 val. Šeštadienis ir sekmadienis – nedarbo dienos. Registracija pas vaikų ligų specialistus vykdoma visais Konsultacijų poliklinikos telefonais, turint elektroninį siuntimą.

Vaikų poliklinikos atidarymas – natūrali visų Respublikinės Panevėžio ligoninės atnaujinimo ir modernizavimo darbų seka. Ligoninės administracija ir visas mūsų gydymo įstaigoje dirbantis personalas siekia užtikrinti maksimaliai kokybišką ir šiuolaikišką medicininę pagalbą Panevėžio apskrities vaikams. Stengiamės sudaryti visas sąlygas, kad, susirgus vaikui, jo tėveliams nereiktų jo vežti į Vilniaus, Kauno ar kitų didžiųjų šalies miestų gydymo įstaigas, o visa būtina kompleksinė pagalba būtų suteikiama vietoje – Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Mūsų tikslas – sudaryti jaukią, saugią, šiuolaikišką, visus privalomus Sveikatos apsaugos ministerijos ir tarptautinius standartus atitinkančią specializuotą Vaikų polikliniką su naujausia diagnostine ir gydomąja medicinine įranga bei profesionaliais specialistais.

Tikime, kad naujos Vaikų poliklinikos atidarymas ženkliai pagerins konsultacijų pas vaikų ligų specialistus sąlygas, sudarys galimybę specialistams daugiau laiko skirti bendravimui su pacientais, aiškinantis paciento nusiskundimus ir derinant gydymą. Dedame visas pastangas, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų poliklinikos pacientams visa reikalinga medicininė pagalba būtų atliekama saugiai, efektyviai ir kokybiškai, o mažųjų pacientų tėveliai visada būtų patenkinti mūsų specialistų darbu bei galėtų drąsiai rekomenduoti mus savo draugams ir pažįstamiems.

Būkite sveiki!

Tėvelių sutikimas fotografuoti juos ir vaikus bei viešinti šias nuotraukas yra gautas.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-03 13:02