Naujienos

SVEIKINIMAI JUBILIEJAUS PROGA

2020 05 18

Gegužės mėn. 18 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje prasidėjo džiugiu įvykiu – ligoninės administracija, kolegos sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikos vedėją gydytoją Eugenijų Preidį gražios jubiliejinės sukakties proga, linkėjo stiprios sveikatos, visokeriopos sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Gimė E. Preidis Panevėžyje. Po vidurinės mokyklos baigimo įstojo į Kauno medicinos institutą. Studijų metais buvo aktyvus sporte, saviveikloje. Pabaigęs studijas Eugenijus grįžo į Panevėžį – dirbo GMP, Panevėžio miesto sveikatos skyriaus vedėju. 1990 metais jis pradėjo vadovauti Panevėžio Infekcinei ligoninei. Jo vadovavimo metais buvo įkurtas Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyrius, sėkmingai vykdoma įstaigos restruktūrizacija – prie Infekcinės ligoninės buvo prijungtos Odos ir veneros bei Tuberkuliozės ligoninės. Tuo laiku E. Preidis baigia LSMU sveikatos vadybos studijas, o 2009 m. jam yra suteikiamas Nusipelniusios sveikatos darbuotojo vardas.

2010 m. Panevėžio infekcinė ligoninė yra prijungiama prie Respublikinės Panevėžio ligoninės ir E. Preidis yra paskiriamas Infekcinių ligų klinikos vedėju. Šiose pareigose gydytojas dirba ir šiuo metu.

Linkime gražių, saulėtų dienų!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-18 10:50