Naujienos

SVEIKINAME GASTROENTEROLOGIJOS SKYRIAUS VEDĖJĄ DARIŲ KRIUKĄ GRAŽAUS JUBILIEJAUS PROGA

2020 07 01

Liepos mėn. 1 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės Gastroenterologijos skyriaus vedėjas, medicinos mokslų dr. Darius Kriukas švenčia gražią jubiliejinę savo metų sukaktį.

Gydytojas D. Kriukas – panevėžietis, baigė J. Balčikonio vidurinę mokyklą. Jaunystėje labai domėjosi šachmatais – 1988 m. buvo tapęs net Lietuvos čempionu, savo ateitį planavo susieti su šia sporto šaka, tačiau, kaip vėlesnis laikas parodė, jam buvo lemta tapti mediku. 1988 m. jis įstojo į Kauno medicinos institutą, kurį baigė 1994 m. Pirmąją savo rezidentūrą gydytojas Darius 1994 – 1995 m. atliko Panevėžio ligoninėje, o specializuotą rezidentūrą 1995 – 1999 m. atliko Kaune.

Baigęs rezidentūrą, kartu su gydytojais R. Tumu ir A. Lalu, D. Kriukas pradeda dirbti Panevėžio ligoninėje. Nuo 2000 m. lapkričio mėn. 2 d. gydytojas Darius pradeda vadovauti naujai atsidariusiam Gastroenterologijos skyriui, kuriame dirba  iki šiol. Jam vadovaujant, 2010 m. prie šio skyriaus buvo prijungti endoskopiniai kabinetai (juose atliekami skrandžio, dvylikapirštės žarnos ir storosios žarnos endoskopiniai tyrimai). Šis padalinys šiandien vadinamas endoskopinės diagnostikos poskyriu.

Gydytoją  nuolat lydėjo nenumaldomas noras mokytis, tobulėti. 2008 m. D. Kriukas apsigina disertaciją ir jam suteikiamas medicinos mokslų daktaro vardas.

Gydytojas Darius – išsilavinęs, malonus bendrauti žmogus, puikus savo srities profesionalas. Jis – nuostabus šeimos žmogus: žmona – gydytoja, vyresnysis sūnus jau studentas, o jaunėlis – moksleivis. Gydytojas mėgsta gamtą, keliones ir yra aplankęs daug šalių.

„Dėkoju visiems už dėmesį, už šiltus sveikinimo žodžius. Esu įsitikinęs, kad pasirinkau teisingą gyvenimo kelią. Džiaugiuosi, kad dirbu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, kurioje nuolat jaučiu objektyvų ir profesionalų administracijos palaikymą, nuoširdžią, dalykišką bendradarbiavimo ir bendravimo atmosferą. Visada stengiausi ir ateityje stengsiuosi dėti visas nuo manęs priklausančias pastangas, kad mano ir mano kolegų, dirbančių Gastroenterologijos skyriuje, darbas būtų atliekamas profesionaliai ir atlieptų visus mūsų ligoninės pacientų ir jų artimųjų lūkesčius“, - dėkodamas už jam išsakytus sveikinimus kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės Gastroenterologijos skyriaus vedėjas, medicinos mokslų daktaras Darius Kriukas.

Linkime gydytojui D. Kriukui sveikatos, visokeriopos sėkmės jo profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-01 10:35