Naujienos

SPAUDOS KONFERENCIJA, SKIRTA VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS ORTOPEDIJOS – TRAUMATOLOGIJOS SKYRIŲ JUBILIEJINĖMS DARBO SUKAKTIMS PAŽYMĖTI

2019 10 24

2019 m. spalio mėn. 24 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Konferencijų salėje vyko spaudos konferencija, skirta ligoninės Ortopedijos – traumatologijos I skyriaus 60 metų ir Ortopedijos – traumatologijos II skyriaus 20 metų darbo sukaktims paminėti.

Žurnalistus ir televizijos atstovus ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas trumpai supažindino su Ortopedijos – traumatologijos atsiradimo Panevėžyje aplinkybėmis, jos raida, nūdienos padėtimi ir perspektyvomis. Direktorius akcentavo, kad ligoninėje dirbantys ortopedai – traumatologai – tai aukštą profesinę kompetenciją turintys specialistai, kurie nuolat tobulina savo profesinę kvalifikaciją įvairiuose šalyje ir užsienyje organizuojamuose kursuose, seminaruose, geriausiose klinikose vykstančiose stažuotėse. „Mūsų specialistai turi gerą vardą ne tik Panevėžio krašto pacientų ir kolegų tarpe, bet iš geriausios pusės yra minimi ir šalies mastu“, - kabėjo direktorius A. Skorupskas. Ligoninėje dirbantys ortopedai – traumatologai operacijoms naudoja tik aukščiausios kokybės įrangą, medžiagas ir implantus, kurie, kartu su profesionaliu medikų darbu, užtikrina operacijos kokybę ir ilgalaikį teigiamą poveikį pacientui.

Ortopedijos – traumatologijos skyrių vedėjai Vytis Aleksandravičius ir Julius Šileika spaudos konferencijoje dalyvavusiems žiniasklaidos atstovams pristatė savo skyrius, įvardijo darbų apimtis, specifiką, teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų jų vadovaujamuose skyriuose spektrą. Buvo prisiminti ligoninės vadovai ir gydytojai, kurie įdėjo daugiausiai pastangų, kad ortopedinė – traumatologinė sritis Panevėžio ligoninėje sutvirtėtų ir vystytųsi. Vedėjai pažymėjo, kad ortopedinė – traumatologinė pagalba pacientams VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje yra teikiama visą parą.

Susitikimo pabaigoje ligoninės direktorius ir skyrių vedėjai atsakė į žurnalistų klausimus ir pakvietė apžiūrėti ligoninės operacinėse esančios šiuolaikinės medicininės įrangos, kurios pagalba yra atliekamos ortopedinės – traumatologinės operacijos VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 14:40