SAVANORYSTĖS VAJUS RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE ĮGAUNA PAGREITĮ

2020 01 28

2019 m. pabaigoje VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė gavo pilną savanoriškos veiklos mūsų įstaigoje akreditaciją ir per šį trumpą laiką  savanoriško darbo baruose spėjo padirbėti kelios moksleivių grupės.

Šiais metais nuo sausio mėn. 20 d. iki sausio mėn. 28 dienos 6 Panevėžio Juozo Balčikonio II gimnazijos klasės moksleivės dalyvavo 5 val. trukmės savanorystės – socialinės veiklos darbe. Merginos susipažino su mūsų gydymo įstaigos darbo specifika, vidaus darbo tvarka, aktyviai bendravo su pacientais, ligoninės personalu.

Pasibaigus savanoriškos veiklos atlikimo laikui, merginų darbą įvertino jų kuratorė, I Kardiologijos skyriaus vyr. slaugytoja Rasa Masienė, o ligoninės direktorius, padėkojęs už laiką, praleistą ligoninėje bendraujant su pacientais ir padedant ligoninės darbuotojams, įteikė merginoms pažymėjimus, liudijančius apie atliktą savanorišką darbą Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Paklaustos kaip sekėsi, ar negaila ligoninėje praleisto laiko, ar patiko, merginos vienu balsu džiugiai patvirtino: „Taip, labai patiko“.

Gal būt ši savanorystė bus graži jų didelių ir reikšmingų darbų sveikatos apsaugos srityje pradžia. To mes joms nuoširdžiai ir linkime.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-01-28 16:43