Naujienos

RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS CHIRURGIJOS KLINIKOS KOLEKTYVĄ PAPILDĖ JAUNAS SPECIALISTAS

2020 09 18

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad pastaruoju metu vis daugiau jaunų gydytojų po studijų baigimo įsidarbina ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gydymo įstaigose, bet ir atvyksta dirbti į kitas šalies ligoninės ir yra pasirengę jose pradėti savo profesinę ir vadybinę karjerą. Jauni gydytojai, kupini idėjų, jaunatviškų ambicijų, siekiantys esminių pokyčių, inovacijų kokybiškai papildo gydytojų gretas Lietuvos gydymo įstaigose.

Malonu Jums pranešti, kad šiais metais net šeši jauni specialistai gydytojai atvyko dirbti į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Tai – akivaizdus ir džiuginantis įrodymas, kad mūsų ligoninė turi išties gerą vardą ir yra patraukli darbui, o joje dirbančio kolektyvo branda ir profesionalumu esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Šiandien, mieli Šiaurės Lietuvos gyventojai, pristatome Jums gydytoją chirurgą Domantą Balsį, kuris pradėjo dirbti mūsų ligoninės Chirurgijos klinikoje. Gydytojas Domantas yra vilnietis, baigęs Šv. Kristoforo vidurinę mokyklą. Mokyklos metais būsimasis gydytojas labai domėjosi gamtos mokslais, jis yra Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso laureatas. Nuo 2008 m. D. Balsys mokėsi Lietuvos sveikatos mokslų universitete, o nuo 2015 m. – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Chirurgijos klinikoje, bendrosios chirurgijos rezidentūroje. Rezidentūros metu gydytojas stažavosi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, Kauno Respublikinėje ligoninėje. Baigęs rezidentūrą, gydytojas chirurgas Domantas Balsys atvyko dirbti į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

„Kolegos dažnai geriausiais žodžiais atsiliepdavo apie Panevėžio chirurgus, ligoninės personalą, todėl, kuomet atėjo laikas pasirinkti kur dirbsiu, nusprendžiau įsidarbinti Panevėžyje. Dirbdamas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje tikiuosi tobulėti kaip chirurgas ir kaip žmogus, bei įnešti savo indėlį, gerinant chirurginę pagalbą Panevėžio apskrities gyventojams. Chirurgijoje mane itin žavi išvaržų operacinis gydymas, naujų technologijų panaudojimas, siekiant sumažinti lovadienių skaičių ir padėti pacientams kuo greičiau grįžti į kasdieninį gyvenimą. Laisvalaikį leidžiu su šeima – žmona Jovita ir dukryte Beatriče. Sportuoju – esu ilgų nuotolių bėgikas. Sportuojant pavyko tapti Lietuvos maratono čempionato prizininku, tarptautinių varžybų nugalėtoju ir prizininku. Džiaugiuosi, kad pasirinkau dirbą Respublikinėje Panevėžio ligoninėje - dirbu  su labai profesionaliais, draugiškais ir nuoširdžiais kolegomis“, - taip save ir savo apsisprendimą dirbti mūsų gydymo įstaigoje pristatė gydytojas D. Balsys.

Linkime gydytojui chirurgui Domantui Balsiui visokeriopos sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-18 14:08