Naujienos

RESPUBLIKINĖ PANEVĖŽIO LIGONINĖ: DŽIUGU - VISI PACIENTŲ IR DARBUOTOJŲ TESTAI NEIGIAMI, DIDĖJANČIOS PSICHOLOGINĖS PAGALBOS CENTRO TEIKIAMŲ PASLAUGŲ APIMTYS

2020 04 14

Respublikinė Panevėžio ligoninė informuoja, kad šventinis savaitgalis praėjo palyginti ramiai – tik šeštadienį vienam asmeniui patvirtintas teigiamas testo atsakymas ir jis šiuo metu yra gydomas Infekcinių ligų klinikoje. Jis sega lengva šios infekcinės ligos forma, savijauta gera. Šiuo metu Infekcinių ligų klinikoje yra gydomi 3 asmenys, sergantys koronavirusine infekcija, ambulatoriškai nesigydančių asmenų nėra, 2 asmenims paimti testai ir šiuo metu laukiama oficialių atsakymų.

Pranešame Jums džiugias naujienas - 14 Gastroenterologijos skyriaus darbuotojų antrojo testavimo rezultatai yra neigiami, šie medikai išbuvo visą karantinavimo laiką  ir jau pradėjo dirbti. 23 Urologijos skyriaus darbuotojų antrojo testavimo rezultatai taip pat yra neigiami, šiems darbuotojams trečiadienį baigiasi karantino laikas ir nuo ketvirtadienio visi jie grįžta į darbą. Kartu su darbuotojų šeimomis ir artimaisiais labai džiaugiamės, kad mūsų ligoninėje dirbantys medikai yra sveiki, kad sėkmingai įveikė šią stresinę situaciją ir vėl įsiliejo į gydymo įstaigoje dirbančio personalo gretas.

Jus jau informavome anksčiau, kad šiuo metu yra 1 ligoninės darbuotojas, kuriam buvo gautas teigiamas testavimo rezultatas. Šis asmuo gydomas namuose, šeima sveika. Šiuo metu darbuotojo sveikata gera, tad visi labai džiaugiamės dėl jo ir jo šeimos, laukiame pilnai pasveikstant bei sugrįžtant į kolektyvą.

Ligoninėje esantis Psichologinės pagalbos centras, kuriame dirba 7 mūsų gydymo įstaigos psichologai, plečia savo veiklą ir nuo šiandien pradeda teikti psichologinę pagalbą ne tik Respublikinės Panevėžio ligoninės medikams ir jų šeimų nariams, bet ir Panevėžio bei Utenos apskrityse esančių gydymo įstaigų medikams ir jų šeimų nariams. Šiam tikslui yra įrengtos atskiros ryšio linijos, psichologams sudarytas budėjimo grafikas balandžio ir gegužės mėnesiams, išspręsti kiti organizaciniai klausimai – padaryta visa, kas būtina, kad Psichologinės pagalbos centre dirbantys psichologai galėtų teikti psichologinę pagalbą visą parą.

Eilinį kartą norime Jums priminti – besąlygiškai laikykitės specialistų rekomendacijų ir karantininio laikotarpio reikalavimų, visada ir visur dėvėkite apsaugines veido kaukes, pirštines, nuolat dezinfekuokite rankas, venkite didesnių kaip 2 asmenų susibūrimų, stenkitės likti namuose, padėkite tiems, kurie patys negali pasirūpinti savimi, padėkite padidintos rizikos grupės asmenims. Apsisaugoję patys, apsaugosite ir aplinkinius.

Nuolat sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją – ji aktuali, savalaikė, informatyvi, objektyvi.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-14 10:29