Naujienos

PARODA „EXPO AUKŠTAITIJA 2020“

2020 09 26

Rugsėjo 25 – 27 dienomis Panevėžio Cido arenoje vyksta jubiliejinė 25 – oji verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2020“. Tiek parodos organizatoriai, tiek jos dalyviai ir lankytojai apgailestavo, kad, ryšium su koronavirusine pandemija, šiais metais parodoje dalyvavo kone perpus mažiau dalyvių – tik apie šimtas įmonių, organizacijų, verslininkų, tačiau nuoširdžiai džiaugėsi, kad ši paroda, kuri yra didžiausia Šiaurės Lietuvos regione, vyksta ir dalyvavimas joje suteikia puikias galimybes eksponuoti savo produkciją, informuoti visuomenę apie teikiamas paslaugas bei ateities užmojus.

Parodos atidarymo metu išskirtinai buvo pagerbti Panevėžio krašto medikai, kurie šiais metais mini savo veiklos 180 – ties metų sukaktį. Ta proga Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas dėkojo visiems už sveikinimus, už bendrą sklandų darbą vardan žmonių sveikatos. Direktorius išreiškė įsitikinimą, kad ir ateityje bendros Respublikinės Panevėžio ligoninės, Panevėžio miesto ir rajono, aplinkinių rajonų savivaldybių pastangos ir darnus, kryptingas bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir duos gerų rezultatų. Atsidėkodamas už bendrą darbą ir ligoninei rodomą dėmesį, direktorius A. Skorupskas padovanojo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentui Sigitui Gailiūnui šamotinio molio puodynę „Gerumo rankos“.

Pirmą kartą šioje parodoje dalyvavo ir Respublikinė Panevėžio ligoninė. Jos ekspozicijos stende buvo pristatoma ligoninės veikla, Likėnų reabilitacijos ligoninėje teikiamos paslaugos. Parodos „EXPO Aukštaitija 2020“ dalyviai turėjo progą pamatyti archyvinių nuotraukų parodą „Panevėžio krašto medicinai 180 metų“.

„Norime pagirti jus, labai puiki paroda – laiku ir vietoje. Šaunuoliai, šios parodos dalyvių tarpe jūs išsiskiriate originalumu, atrodote kitaip, negu visi. Jūsų stende gausu pažintinės informacijos, edukacinių momentų“, - taip reiškė savo nuomonę parodą ir ligoninės ekspozicinį stendą aplankę parodos lankytojai. „Gera paroda, puikios nuotraukos, nuostabiai atspindėta laikmečio dvasia ir Panevėžio krašto medicinos raidos momentai. Puiku, kad visa tai turi galimybę pamatyti panevėžiečiai ir mūsų miesto svečiai“, - kalbėjo parodą aplankęs Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Džiaugiamės, kad dalyvavome parodoje „EXPO Aukštaitija 2020“, kad neiškritome iš bendro parodos dalyvių konteksto, kad buvome pastebimi ir originalūs. Pilnesnę parodos nuotaiką, jos emocijas galėsite pajusti peržiūrėję mūsų nuotraukas.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-28 08:17