Naujienos

PANEVĖŽIO KOLEGIJA PRADEDA 18 – ĄJĮ STUDIJŲ SEZONĄ

2020 09 09

   

2002 m. rugpjūčio 30 d., reorganizavus Panevėžio aukštesniąją technikos mokyklą, Panevėžio Andriaus Domaševičiaus aukštesniąją medicinos mokyklą ir Rokiškio aukštesniąją pedagogikos mokyklą, buvo įsteigta Panevėžio kolegija. Šiais metais ši aukštoji mokykla jau 18 – ąjį sezoną kviečia studentus ir pedagogus pradėti naujuosius studijų metus.

Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas džiaugiasi nuolatine Panevėžio kolegijos veiklos sėkme, gausiu kolegijoje įvairias specialybes studijuojančių jaunuolių skaičiumi. Smagu, kad šiais mokslo metais net 48 studentai pareiškė norą studijuoti bendrosios praktikos slaugytojo specialybę, kad kolegijos studijų programų gausą papildė dar viena studijų kryptis – studijas pradės būsimi skubiosios medicinos pagalbos specialistai. Respublikinę Panevėžio ligoninę ir Panevėžio kolegiją sieja ilgametis , įvairiaplanis ir prasmingas bendradarbiavimas. Tikime ir linkime, kad šis bendradarbiavimas dar ilgai būtų veiksnus ir naudingas tiek studentams, tiek kolegijai, tiek ir ligoninei.

Mieli studentai, pedagogai, gerbiama visa kolegijos bendruomene, nuoširdžiai sveikinu Jus naujųjų mokslo metų pradžios proga, linkiu, kad pažinimo kelias taptų Jūsų gyvenimo keliu. Visada būkite smalsūs ir kūrybingi, darbštūs ir energingi siekdami aukščiausių rezultatų. Nauji studijų metai – tai naujų žinių, naujų iššūkių pradžia. Su naujomis jėgomis ir jaunatviškų ambicijų vedini vėl siekite kurti, pažinti, tobulėti, nepaliaukite svajoti ir ryžtingai skristi savo svajonės link.

Sėkmingų ir rezultatyvių mokslo metų!

 

Pagarbiai
 
VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                        Arvydas Skorupskas
Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-09 15:25