Naujienos

PADĖKA DIENOS CHIRURGIJOS IR II – OJO ORTOPEDIJOS – TRAUMATOLOGIJOS SKYRIŲ DARBUOTOJAMS

2022 09 21

„Iš visos širdies dėkoju Jūsų vadovaujamos Respublikinės Panevėžio ligoninės Dienos chirurgijos ir II – ojo Ortopedijos – traumatologijos skyrių darbuotojams už profesionalų, nuoširdų, jautrų, dėmesingą kiekvienam pacientui darbą, besąlygiškai atsakingą savo pareigų atlikimą ir šiltą bendravimą ne tik su pacientais, bet ir tarpusavyje. Esu dėkinga gydytojui Donatui Juškai, anesteziologei Raimondai Morkevičienei, visai operacinės komandai, vadovaujamai anestezijos ir intensyviosios terapijos bendrosios praktikos slaugytojos Reginos Ališauskienės, už profesionaliai atliktą pėdos operaciją, slaugytojoms Agnytei Prankaitei, Astutei Žostautienei, Linai Drevinskienei ir visam nepaminėtam skyriaus personalui.  Stebėjau ir žavėjausi jų dėmesiu mums, pacientams, jų susiklausymu, nuoširdžiais tarpusavio santykiais, šypsenomis, padrąsinimais, rūpesčiu. Tai – patys geriausi vaistai.

Su didžiule pagarba – Angelė Vabalienė“

Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-21 09:20