Naujienos

PACIENTŲ LANKYMO RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE TVARKA KARANTINO METU

2020 05 18

Siekiant sumažinti riziką pacientams ir ligoninės darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija, pacientų lankymas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje galimas nuo gegužės 18 d., tačiau ribojamas. Informuojame, kad visi, norintys lankyti pacientą, privalo laikytis šios tvarkos:
  1. Gavus gydančio gydytojo ar skyriaus vedėjo leidimą leidžiama lankyti tik tą pacientą, kurio sveikatos būklė yra sunki.
  2. Pacientą norintis lankyti asmuo privalo turėti dokumentą, įrodantį, kad ne vėliau kaip prieš 48 val. jis atliko COVID – 19 testą, kurio atsakymas yra neigiamas.
  3. Lankantis pacientą asmuo negali turėti galimo susirgimo koronavirusine infekcija simptomų (kūno temperatūra ne aukštesnė nei 37 laipsniai, nekosėti, nečiaudėti, nepasunkėjusiu kvėpavimu), lankymo metu nebūti saviizoliacijoje dėl epidemiologinės situacijos, pastaruoju metu nebuvęs užsienyje ir neturėjęs jokių kontaktų su sergančiais asmenimis.
  4. Tuo atveju, jei lankantis pacientą asmuo atitinka visus aukščiau išvardintus reikalavimus, jis privalo iš anksto suderinti su gydytoju paciento lankymo laiką.
  5. Pacientą vienu metu gali lankyti tik vienas artimiausias šeimos narys (sutuoktinis, tėvai, vaikai, broliai, seserys). Lankymo trukmė – iki 20 min.
  6. Leidimą paciento lankymui telefonu suteikia gydytojas lankytojui kreipiantis į skyrių, kuriame šis pacientas yra gydomas.
  7. Budėti prie paciento neleidžiama.
  8. Pacientus skyriuose leidžiama lankyti nuo 10.00 val. iki 19.00 val. Rekomenduojamas lankymo laikas – 16.00 – 19.00 val.
  9. Visiems lankytojams, atvykusiems į Respublikinė Panevėžio ligoninė aplankyti pacientų, prie įėjimo bus užduodami kontroliniai klausimai, susiję su koronoviruso prevencija.
  10. Leidžiama vienam gimdyvei artimam asmeniui dalyvauti gimdyme, laikantis ligoninėje galiojančios tvarkos, karantininiam laikotarpiui  ir šioje tvarkoje 1-5 punktuose keliamiems reikalavimams.

Atsiprašome visų dėl laikinų ribojimų ir šiuos ribojimus lydinčių nepatogumų. Visos šios priemonės yra taikomos dėl pacientų, Jūsų, Jūsų artimųjų ir ligoninės darbuotojų saugumo.

Dėkojame visiems už supratimą ir toleranciją.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-18 16:05