Naujienos

MIELI RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS PACIENTAI

2020 05 11

Nuo 2020 m. gegužės mėn. 11 d. atnaujinamas planinių ambulatorinių paslaugų teikimas. Ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas organizuojame taip:
  1. Jei turite nusiskundimų, manote, jog Jums reikalinga gydytojo specialisto konsultacija arba iki karantino paskelbimo buvote užsiregistravę pas gydytoją Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, kreipkitės į savo šeimos gydytoją ir pakartotinai su juo aptarkite specialisto konsultacijos būtinumą.
  2. Jeigu Jūsų šeimos gydytojas nuspręs, jog Jums yra reikalinga Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojo specialisto konsultacija, jis galės nedelsdamas susisiekti su šiuo specialistu ir aptarti Jūsų būklę nuotolinės konsultacijos metu.
  3. Jeigu nuotolinės konsultacijos metu Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas specialistas nuspręs, jog Jums reikalinga neatidėliotina tiesioginė konsultacija, jis apie tai informuos Jūsų šeimos gydytoją.
  4. Gydytojo specialisto konsultacijai atvykti į Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų polikliniką turite vienas (išskyrus tuos atvejus, kada būtinas lydintis asmuo), ne anksčiau nei 10 min. iki Jums paskirtos konsultacijos bei dėvėti veido kaukę. Prie įėjimo į Konsultacijų polikliniką Jums bus užduodama keletas klausimų, pamatuota kūno temperatūra bei paprašyta dezinfekuoti rankas.
  5. Visus būtinuosius tyrimus atlikti ir reikiamą gydymą paskirti stengsimės vienos (tos pačios) tiesioginės konsultacijos metu.
  6. Į Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijos poliklinikos patalpas karščiuojantys, čiaudintys ar kosintys lydintieji asmenys (kuomet jie būtini) nebus įleidžiami.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir maloniai prašome būti kantriais ir tolerantiškais. Nuolat sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės teikiamą informaciją, kuri yra atnaujinama arba papildoma kiekvieną dieną.

Būkite sveiki!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-11 13:42