Naujienos

LANKYTOJŲ DĖMESIUI

2020 03 05

Nuo 2020 m. kovo 2 d. yra draudžiamas hospitalizuotų pacientų lankymas, išskyrus gimdyvių sutuoktinių, partnerių, ar gimdyvių raštišku patvirtinimu vieno iš pasirinkto šeimos nario, dalyvavimas gimdymo metu. Privaloma sąlyga - dalyvaujantis asmuo turi būti sveikas, neturėjęs kontakto su asmenimis iš epidemiologinių COVID-19 viruso židinių. Dalyvaujant gimdyme privalomas epidemiologinio režimo laikymasis. Dalyvaujančiajam, gimdymo metu ir prieš gimdyvinėje palatoje, bendraujant su gimdyve, medicinos darbuotojais, privaloma vilkėti ligoninės išduotą aprangą ir dėvėti veido kaukes, visą gimdymo laikotarpį neišeiti iš skyriaus, klinikos patalpų.

Leidimą dalyvauti gimdyme sutuoktiniui, partneriui ar gimdyvės raštišku patvirtinimu, vienam šeimos narių, išduoda skyriaus vedėjas ar budintis gydytojas, užpildant direktoriaus nustatytą pacientų lankymo leidimo formą.

Artimųjų atnešti medikamentai, medicininės ir asmens higienos priemonės pacientams perduodami per skyrių vyr. akušerį ar budintį akušerį.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-05 08:33