Naujienos

LAISVĖS KELIAS Į BALTARUSIJĄ!

2020 08 21

Istorinę Baltijos kelio dieną (rugpjūčio 23 d., sekmadienį), „Laisvės TV“ kviečia sustoti į naują laisvės grandinę – laisvės kelią į Baltarusiją.

„Laisvės kelias“ sulaukė milžiniško susidomėjimo – sustoti į gyvąją grandinę jau užsiregistravo dešimtys tūkstančių dalyvių. Šiame renginyje žada dalyvauti Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Prezidentas Gitanas Nausėda, ją palaikyti planuoja ir kiti Lietuvos miestai. Lietuviai Londono Haid parke žada tiesti simbolišką „Laisvės kelią“. Susidomėjimą prisijungti prie šios akcijos pareiškė estai, latviai, ukrainiečiai. „Laisvės kelio“ metu vyks tiesioginė transliacija iš įvykio vietos.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas, palaikydamas šią akciją, ant devynių aukštų ligoninės pastato nuo Smėlynės gatvės pusės iškels ne tik Estijos, Latvijos ir Lietuvos vėliavas, simbolizuojančias istorinio Baltijos kelio 31 – erių metų sukaktį, bet ir raudonai baltą tautinę Baltarusijos vėliavą - tegu Vytis vėl rodo kryptį į laisvę!

Akcijos „Laisvės kelias“ pradžia – sekmadienį 19.00 val. Katedros aikštėje Vilniuje. Šis gyvasis laisvės kelias nusidrieks nuo Katedros aikštės iki valstybinės sienos su Baltarusija (Medininkų). Šia pilietine akcija mes parodysime kaimynams, kad jie yra ne vieni savo kovoje už ateities Baltarusiją.

„Laisvės TV“ kviečia žmones, įstaigas, organizacijas bei savivaldybes registruotis į „Laisvės kelią“ ir sekmadienio vakare kartu stovėti už Laisvę. Aprangos kodas – balta.

Nuoroda į renginį: http://www.facebook.com/events/1456246001229615

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-21 20:41