Naujienos

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „VAIKŲ INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS AKTUALIJOS“

2020 03 06

Kovo mėn. 6 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Aktų salėje vyko Lietuvos vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos gydytojų draugijos, kartu su VšĮ Respublikine Panevėžio ligonine, organizuota respublikinė konferencija „Vaikų intensyviosios terapijos aktualijos“. Į konferenciją susirinko nemažas būrys vaikų intensyviosios terapijos gydytojų, vaikų anesteziologai – reanimatologai, bei kitų specialybių vaikų gydytojai iš Panevėžio ir kitų šalies gydymo įstaigų.

Konferenciją įžanginiu žodžiu pradėjo Lietuvos Vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos gydytojų draugijos pirmininkė, Doc., dr. Dovilė Grinkevičiūtė.

Konferencijos dalyvius pasveikino VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas,  palinkėjo sklandaus darbo, naudingos informacijos gausos, pasidžiaugė geru Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyriaus darbu, pasveikino visus su atėjusiu pavasariu, o moteris – su artėjančia jų švente – kovo 8 – ąja.

Pranešimus aktualiomis vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos temomis skaitė gausi žymių šalies lektorių komanda iš Vilniaus Santaros klinikų filialo Vaikų ligoninė, LSMU Vaikų ligų klinikų. Pranešėjai perteikė susirinkusiems naujausią diagnostinę ir gydomąją informaciją, dalijosi gerąja patirtimi, įspūdžiais iš dalyvavimo tarptautiniuose kongresuose.

Konferencijos metu buvo jaučiamas labai glaudus ir šiltas jos dalyvių bendravimas su lektoriais, kurie ne tik skaitė pranešimus, bet ir aktyviai bendravo su susirinkusiais, atsakinėjo į klausimus, aktyviai dalyvavo diskusijose.

Pasibaigus pranešimams, vyko Lietuvos vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos gydytojų draugijos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo išklausyta draugijos veiklos ataskaita už 2019 metus.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-06 13:46