Naujienos

KARJEROS DIENA „ATEITĮ PLANUOK ŠIANDIEN“

2020 02 20

Kur dirbti? Ką dirbti? Kokios profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės? Tokie ir panašūs klausimai kiekvienais metais jaudina paskutiniųjų kursų studentus, rezidentus, taip pat jau praktikuojančius medicinos darbuotojus, nes žmogus visada siekia geresnių darbo ir profesinių galimybių,  platesnės raiškos bei  aiškesnio karjeros planavimo.

Kontaktų tinklo kūrimas – vienas sėkmingiausių darbo paieškos būdų. Karjeros diena, vykusi LSMU Farmacijos fakulteto patalpose 2020 m. vasario mėn. 20 d. – tobula vieta ne tik praplėsti savo žinias apie darbo galimybes, bet ir užmegzti kontaktus, kurie gali būti lemtingi karjeros kelyje - niekada nežinai, kur tavęs laukia sėkmė.

Karjeros dienos „Ateitį planuok šiandien“ renginys sutraukė nemažą būrį susidomėjusių jaunų žmonių, kuriems buvo sudarytos galimybės susitikti, artimiau susipažinti su būsimais darbdaviais, sužinoti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. „Gal šiandien rasiu savo svajonių išsipildymo galimybę, savo svajonių darbą?“ – tikrai ne vieno jauno žmogaus, aplankiusio šį renginį, galvoje kirbėjo ši mintis.

Karjeros dienoje „Ateitį planuok šiandien“ dalyvavo daugiau nei 70 įvairių organizacijų, siekusių pristatyti savo kolektyvus, jų darbų specifiką, karjeros galimybes, darbo aplinką, apmokėjimo už darbą perspektyvas. Šiame renginyje dalyvavo ir VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė. Apsilankiusiems ir mūsų stendu susidomėjusiems, ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams Mindaugas Vaitkus pristatė ligoninėje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą, materialinį ir žmogiškąjį potencialą, ateities perspektyvas, atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus. Renginio metu monitoriaus ekrane buvo demonstruojama vaizdinė medžiaga – trumpi video reportažai apie mūsų ligoninėje veikiančius skyrius, jų darbo aplinką, specifiką, turimą medicininę įrangą, naujausių, inovatyvių metodikų taikymą ligų diagnostikoje ir pacientų gydymo procese. Taip pat turėjome daug kitų priemonių – bukletų, skrajučių, knygelių -  apie VšĮ Respublikinę ligoninę ir Likėnų reabilitacijos ligoninę, kurias dalinome susidomėjusiems, o  norinčius vaišinome mineraliniu vandeniu „Likėnai“, kuris ligoninės reikmėms iš žemės gelmių išgaunamas reabilitacijos ligoninės teritorijoje.

Džiugu, kad tarp susidomėjusių mūsų ligoninės stendu, buvo ir LR Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, kuris ilgėliau užtruko prie mūsų ekspozicijos, su direktoriaus pavaduotoju M. Vaitkumi pasikeitė mintimis apie VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės ir Likėnų reabilitacijos ligoninės veiklą. Ministras palinkėjo mūsų gydymo įstaigai sėkmės darbuose, o šios Karjeros dienos „Ateitį planuok šiandien“ metu rasti reikiamus ir perspektyvius specialistus.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-21 11:42