Naujienos

JAUNŲJŲ PANEVĖŽIO MUZIKANTŲ KONCERTAS LIGONINĖS KIEMELYJE

2020 04 27

Balandžio 27 – oji – Medicinos darbuotojų diena. Kasmet tokiu metu mūsų šalyje vykdavo daug įvairiausių renginių, skirtų šiai dienai paminėti, padėkoti medikams už jų prasmingą darbą, už rūpestį ir nuolatinę pagalbą žmogui. Šiais metais, deja, dėl mums visiems žinomų priežasčių, neturime galimybių ne tik medikų dienos, bet ir visų kitų švenčių švęsti taip, kaip esame įpratę - galime jas paminėti daug kukliau ir labai uždarame rate.

Labai maloniai nustebino jaunųjų Panevėžio muzikantų – Žiedūnės, Tito, Beno, Džiugo, Martyno – iniciatyva Medicinos darbuotojo dienos proga surengti gyvo garso koncertą ligoninės kiemelyje. Tokia akcija jaunieji menininkai norėjo išreikšti savo padėką žmonėms, kurie šiuo sunkiu ir atsakingu mūsų tautai metu kovoja pirmose šio bekompromisio karo su koronavirusine liga fronto linijose. Šią mintį įgyvendinti jiems padėjo Panevėžio miesto savivaldybės Tarybos narės Indiana Grigienė ir Jurga Girdzijauskienė.  „Norime dainuoti medikams, palaikydami juos, dėkodami jiems už pasiaukojamą jų darbą. Dainuosime apie pasaulį, kuriame norime gyventi. Mylime tai, ką darome, tad tuo norime pradžiuginti ir kitus“, - koncerto idėją pasakojo Žiedūnė.

Puikus oras, danguje besiritinėjanti skaisti pavasario saulė ir puiki visų nuotaika užtvindė ligoninės erdvę, visi, kurie klausėsi šio koncerto, šoko, kartu dainavo, lingavo ir nuoširdžiai plojo jauniesiems Panevėžio menininkams, nuoširdžiai dėkodami jiems už šią nuostabią pilietinę akciją, už buvimą kartu, už gražius jų jausmus, išsakytus skambiais muzikos akordais ir dainuojama melodija.

Ačiū Jums, mielieji! Savo ruožtu, linkime Jums svaiginančio skrydžio Jūsų visų ir kiekvieno atskirai svajonės link!

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-27 16:47