Naujienos

JAUNOJI SPECIALISTĖ PANEVĖŽIETĖ GYDYTOJA DERMATOVENEROLOGĖ AGNĖ GAIGALĖ GRĮŽO DIRBTI Į PANEVĖŽĮ

2020 08 26

Šie metai VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei ir visai Panevėžio krašto medikų bendruomenei yra gausūs jaunųjų specialistų medikų apsisprendimais savo darbinės veiklos kelią pradėti Panevėžyje – jau net 5 jaunieji medikai įsidarbino mūsų ligoninėje, tuo kokybiškai ir prasmingai papildydami Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų gretas.

Jaunųjų medicinos specialistų įsiliejimas į Panevėžio krašto medikų bendruomenę yra svarbus ir reikšmingas įvykis visiems – tiek ligoninės personalui, tiek Panevėžio krašto gyventojams. Juk šalia patyrusių, aukštą profesinę kvalifikaciją turinčių gydytojų, pradeda dirbti jauni, ambicingi, didelius profesinius ir karjeros lūkesčius puoselėjantys jauni specialistai, susipažinę su medicinos mokslo naujovėmis, naujomis inovacijomis, moderniausiais diagnostikos ir gydymo metodais, puikiai žinantys ne tik savo profesinį dalyką, bet ir informacines technologijas, užsienio kalbas, siekiantys aukštesnio, geresnio, efektyvesnio gydytojų ir paciento bendravimo lygmens.

Šiandien norime supažindinti Jus su gydytoja dermatovenerologe Agne Gaigale, kuri šių metų rugpjūčio 3 d. pradėjo dirbti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje gydytojos dermatovenerologės pareigose. Agnė – panevėžietė, baigė Panevėžio 5 – ąją gimnaziją. Medicinos magistro studijas baigė Vilniaus universitete, o dermatovenerologijos rezidentūrą – VUL Santaros klinikose. Gydytoja A. Gaigalė daug dėmesio skiria profesiniam tobulėjimui – ji yra Lietuvos dermatologų draugijos (LDVD) bei Europos dermatologijos asociacijos (EADV) narė, nuolatos dalyvauja įvairiuose Baltijos šalių dermatologų asociacijos, Europos dermatologų asociacijos ir kitų profesionalių organizacijų rengiamuose kongresuose bei mokymuose. Gydytoja Agnė taip pat yra Euromelanomos akcijos Lietuvoje dalyvė. Laisvalaikiu jaunoji medikė mėgsta keliauti, būti gamtoje, eiti į žygius, lankytis koncertuose, teatre, skaityti knygas.

Savo apsisprendimą grįžti į Panevėžį gydytoja Agnė pakomentavo taip: „kadangi pati esu panevėžietė, į gimtąjį miestą grįžti nebuvo sunku. Smagu matyti atsinaujinantį, besikeičiantį Panevėžį ir pačiai būti šio atsinaujinimo dalimi. Manau, kad Respublikinė Panevėžio ligoninė yra puiki vieta jaunam specialistui dirbti ir tobulėti. Labai mėgstu savo darbą, todėl tikiu, kad pavyks surasti ryšį su pacientais ir išspręsti jų problemas. Mano domėjimosi sritys yra bendroji dermatologija, dermatoonkologija, plaukų ir nagų ligos, lytiškai plintančios infekcijos.“

Vis dažnesnis jaunųjų medicinos specialistų pasirinkimas dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje – neginčijamas įrodymas, kad Panevėžio krašto medicina, kuri šiais metais mini 180 – ties metų jubiliejų, yra pelniusi ne tik visos Lietuvos medicinos specialistų bendruomenės, bet ir jaunųjų medikų, kurie drąsiai sieja su Panevėžiu savo profesinę ir vadybinę ateitį, pasitikėjimą ir palankumą. Tai – džiugina, įpareigoja, skatina vystytis ir tobulėti.

Nuoširdžiai linkime jaunai specialistei gydytojai dermatovenerologei Agnei Gaigalei sėkmės jos profesinėje veikloje bei asmeniniame gyvenime!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-26 14:58