Naujienos

JAUNI SPECIALISTAI ĮSIDARBINO RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUJE

2020 09 01

Toliau tęsiame pažinčių ciklą su jaunaisiais medicinos specialistais, kurie nuo šių metų vasaros pradėjo dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Šiandien supažindinsime Jus su Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje dirbti pradėjusiais jaunaisiais gydytojais Urte Jokubauskiene ir Povilu Valentukoniu.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Urtė Jokubauskienė 2010 – 2016 m. studijavo LSMU medicinos magistro laipsnio studijose, 2015 – 2016 m. atliko internatūros praktiką Kėdainių ligoninėje. 2017 m. U. Jokubauskienė įstojo į Fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kurias baigė 2020 m. ir įgijo Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo profesinę kvalifikaciją.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Povilas Valentukonis 2011 – 2017 m. studijavo LSMU medicinos magistro laipsnio studijose, o 2016 – 2017 m. atliko internatūros praktiką Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje. 2017 m. P. Valentukonis įstojo į Fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kurias 2020 m. sėkmingai baigė ir įgijo Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo profesinę kvalifikaciją.

Abu jaunieji fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai dalyvaudavo gydytojų draugijos organizuojamose konferencijose, kuriose yra pristatę ne vieną temą, savo profesinę kvalifikaciją kėlė įvairiuose mokymuose, nuolat domėjosi visų sričių reabilitacijos galimybėmis.

U. Jokubauskienės baigiamojo darbo tema buvo „Plantarinio fascito gydymo didelės galios lazeriu efektyvumo vertinimas“. Taip pat U. Jokubauskienė 2018 m. dalyvavo Paryžiuje (Prancūzija) vykusiame Pasauliniame Fizinės medicinos ir reabilitacijos kongrese, kuriame pristatė pranešimą baigiamojo darbo tema. P. Valentukonio baigiamojo darbo tema buvo „Sergančiųjų miokardo infarktu funkcinės būklės kaita priklausomai nuo skirtingos fizinio treniravimo rizikos antruoju reabilitacijos laikotarpiu“.

Abu jaunieji medikai gimę Kaune, abu mėgsta 70 – 90 – ųjų metų muziką, kurios visada mielai klausosi vykdami į darbą ir namo. Laisvalaikiu Urtė noriai keliauja ir šių kelionių metu stengiasi kuo labiau pažinti lankomų kraštų istoriją, kultūrą, skaito, daug laiko skiria fizinei veiklai – daugiausia jogai ir pilatesui. Povilas savo laisvalaikį skiria sportui – jau trejus metus dalyvauja triatlono varžybose, daug metų treniruojasi Kyokushin karate, vertina geras knygas, įtraukiantį kiną ir įdomų teatrą.

„Esame jauni kvalifikuoti specialistai, atvykome dirbti į Panevėžio Respublikinę ligoninę. Manome, kad darbas šioje gydymo įstaigoje suteiks mums daug neįkainuojamos patirties, o mes, jauni specialistai, turėsime galimybę savo žinias ir jaunatvišką entuziazmą tinkamai panaudoti padėdami savo pacientams“, - apie atvykimą dirbti į Panevėžį ir artimiausius savo lūkesčius kalbėjo jaunieji fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Urtė Jokubauskienė ir Povilas Valentukonis.

Linkime gydytojams Urtei Jokubauskienei ir Povilui Valentukoniui visokeriopos sėkmės jų darbuose ir asmeniniame gyvenime!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-01 13:52