Naujienos

GYDYTOJOS ONOS PAŠKONIENĖS IŠLEISTUVĖS

2019 10 31

2019 m. spalio mėn. pabaigoje iš darbo į užtarnautą poilsį išėjo VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytoja Onutė Paškonienė.

Gydytoja Ona Paškonienė akušere – ginekologe VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pradėjo dirbti nuo 1975 metų gruodžio mėn. 1 d. (prieš tai dėstė Panevėžio medicinos mokykloje, paruošė ne vieną akušerių laidą). Nuo 1992 m. iki 2004 m. ji  buvo Nėštumo patologijos skyriaus vedėja.

Gydytoja visuomet domėjosi naujausiomis medicinos mokslo tendencijomis,  savo darbe stengėsi taikyti tuometes mokslo naujoves, pirmoji pradėjo taikyti ultragarsę diagnostiką, atlikdavo echoskopinius tyrimus. Kiekviena gydytojos O. Paškonienės diena buvo intensyvi – pilna konsultacijų, operacijų, sudėtingų situacijų, kurioms reikdavo skubaus ir vienintelio teisingo sprendimo. Gydytoja aktyviai dalyvaudavo Panevėžio krašto ir Lietuvos akušerių ginekologų draugijų veikloje, ruošė mokslinius pranešimus, nuolat kėlė savo profesinę kvalifikaciją, stažavosi Lietuvoje, Švedijoje, domėjosi nevaisingumo gydymu. O Paškonienė kartu su gydytojais iš Norvegijos yra knygos „Geros akušerinės praktikos gairės“ bendraautorė. Ji – aukščiausios profesinės kvalifikacijos specialistė, pelniusi pacienčių ir bendradarbių pasitikėjimą ir pagarbą. Gydytoja visada laikydavosi duoto žodžio, buvo pareiginga, atsakinga, patikima ir visada prisišaukiama, jei reikia pagalbos ar patarimo. Ne vienam skyriuje dirbančiam gydytojui ji buvo pirmoji mokytoja, dosniai dalinusi savo žinias ir patirtį.

Gydytoja O. Paškonienė – labai rūpestinga žmona, mama ir močiutė, džiaugsmu ir gyvenimo pilnatve su visais nuoširdžiai besidalinantis žmogus. Ji mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, propaguoja sveiką gyvenseną, maudynes Lėvens upėje, domisi sportu, myli gamtą ir savo sodą. Gydytoja visuomet yra puikios nuotaikos, draugiška, kolegiška, stebinanti aplinkinius unikalia atmintimi, puikiu humoro jausmu, žavinti savo energija ir pozityvumu.

Panevėžio krašto akušerija buvo ir yra siejama su gydytojos Onutės Paškonienės vardu. Džiaugiamės, kad teko pažinti, kad teko kartu dirbti. Nėra nepakeičiamų, bet yra nepamirštamų. Gydytoja Onutė – viena iš jų, nes ji – Asmenybė.

Su nuoširdžia pagarba                                                                      Kolegos

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 14:41