Naujienos

GYDYTOJA NEUROLOGĖ D. VYŠNIAUSKIENĖ IŠĖJO Į UŽTARNAUTĄ POILSĮ

2020 08 31

Su didžiuliu dėkingumu, nuoširdžiausia padėka ir pagarba informuojame Jus, mieli Panevėžio krašto gyventojai, kad rugpjūčio mėn. 31 d. žinoma, visų mylima ir gerbiama gydytoja neurologė Danguolė Marija Vyšniauskienė nusprendė baigti savo darbus Respublikinėje Panevėžio ligoninėje ir išeiti į užtarnautą poilsį.

Gydytoja Danguolė Marija yra panevėžietė, baigusi Panevėžio 1 – ąją vidurinę mokyklą sidabro medaliu. 1966 m. įstojo į Kauno medicinos institutą, gydomąjį fakultetą. 1974 m. baigė KMI, o  1974 – 1975 m. – neurologo internatūrą Kaune. 1974 – 1980 metais D. Vyšniauskienė dirbo Šiaulių ligoninėje neuropatologo pareigose, o nuo 1980 m. vasario 1 d. pradėjo dirbti Panevėžio ligoninėje neurologės pareigose. Nuo 1980 m. ji paskiriama Nervų ligų skyriaus vedėja. Iki pat šios dienos gydytoja neurologė Danguolė Marija Vyšniauskienė dirbo I Neurologijos skyriaus vedėja. Ji – ilgametė Panevėžio apskrities vyr. neurologė.

Už nepriekaištingą darbą gydytoja D. Vyšniauskienė buvo apdovanota SAM ministro padėka, visa eile padėkų ir pagyrimo raštų. Gydytoja labai mėgsta literatūrą, noriai lankosi spektakliuose, dalyvauja įvairiuose renginiuose, koncertuose. Dirbdama Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, ji aktyviai dalyvavo įvairiuose Neurologijos kongresuose, pastoviai gilino neurologijos žinias, kurias perdavė tūkstančiams savo pacientų, siekdama vienintelio tikslo – padėti sergančiam žmogui.

Darbinės veiklos ligoninėje baigimo proga gydytoją neurologę Danguolę Mariją Vyšniauskienę sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams Mindaugas Vaitkus, II neurologijos skyriaus vedėjas Linas Masiliūnas, kolegos, draugai. „Viso ligoninės kolektyvo vardu nuoširdžiai dėkoju Jums, miela gydytoja, už Jūsų nuoširdų ir prasmingą darbą mūsų ligoninėje. Visada Jūs vykdėte svarbią ir atsakingą gydytojo pareigą - nepriekaištingai ir profesionaliai dirbote savo darbą. Jūs jau 40 metų dirbate mūsų ligoninėje, esate labai kvalifikuotas ir didžiulę profesinę ir gyvenimiškąją patirtį sukaupęs specialistas, turintis daug mokinių, mylima pacientų ir gerbiama kolegų. Ačiū Jums už Jūsų darbą, gerbiama gydytoja. Linkiu Jums stiprios sveikatos, daug džiugių ir prasmingų gyvenimo akimirkų ir visokeriopos sėkmės Jūsų tolesnėje veikloje ir asmeniniame gyvenime“, - dėkodamas gydytojai Danguolei Marijai Vyšniauskienei linkėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas. Ligoninės administracijos vardu direktoriaus pavaduotojas medicinai M. Vaitkus prisiminimui įteikė gydytojai D. Vyšniauskienei senosios Panevėžio ligoninės (1930 m.) išdidintą ir įrėmintą nuotrauką.

Gydytoja D. Vyšniauskienė dėkojo už gražius žodžius, už dėmesį ir linkėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui sėkmės kasdieniniuose darbuose Panevėžio krašto ir visos šalies pacientų labui.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-31 15:39