Naujienos

GYDYTOJA ALERGOLOGĖ IR KLINIKINĖ IMUNOLOGĖ RŪTA KAVALIAUSKAITĖ PRADEDA DARBĄ RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2020 08 19

Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama mažinti sveikatos netolygumus tarp Lietuvos regionų bei gerinti sveikatos priežiūros kokybę ir prieinamumą gyventojams, imasi kompleksinių priemonių, kurios turėtų paskatinti jaunus medikus rinktis darbo vietas įvairiuose šalies regionuose. Tačiau, anot ministro Aurelijaus Verygos, darbo vietos pasirinkimui įtaką daro daug veiksnių, todėl vien ministerijos pastangų neužtenka.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija nuolat analizuoja gydytojų ir vidurinio medicinos personalo kaitos procesus ligoninėje ir pastoviai vykdo jaunų specialistų paieškas, domisi jų pritraukimo ir išsaugojimo galimybėmis mūsų ligoninėje. Juolab, kad pasigirti ir sudominti jaunuosius medikus pradėti savo darbinę veiklą mūsų ligoninėje tikrai galime ir turime kuo – tai darbo krūvių bei karjeros galimybių pasiūla, taip pat vienais didžiausių šalyje gydytojų atlyginimais ir asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybėmis.

Šiandien pristatome Jums jauną specialistę Rūtą Kavaliauskaitę, kuri pasirinko Panevėžį ir nuo rugpjūčio mėn. 17 d. pradėjo dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydytojos alergologės ir klinikinės imunologės pareigose.

R. Kavaliauskaitė 2010 – 2016 m. studijavo LSMU medicinos magistro laipsnio studijas. 2015 – 2016 m. atliko internatūros praktiką Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, o 2016 m. įstojo į Alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kurias 2020 m. sėkmingai baigė ir įgijo gydytojos alergologės ir klinikinės imunologės profesinę kvalifikaciją.

R. Kavaliauskaitė kasmet dalyvaudavo Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos organizuojamose konferencijose, domėjosi alergologijos ir klinikinės imunologijos mokslo naujovėmis. Tarptautiniuose kongresuose yra pristačiusi du įdomius pacientų klinikinius atvejus (EAACI – Europos alergologijos ir klinikinės imunologijos draugijos kongrese Lisabonoje 2019 m. ir Londone – 2020 m. birželio mėn.)

Save R. Kavaliauskaitė pristato kaip žmogų, kuris „aktyviai domisi pasirinkta sritimi, kuriam netrūksta motyvacijos ir entuziazmo dirbant su tiek su kolektyvu, tiek su pacientais. Laisvalaikiu mėgstu klausytis muzikos, lankytis koncertuose, teatre, leisti laiką gamtoje, artimųjų ir draugų rate. Pasirinkusi Panevėžį tikiuosi šį miestą, jo žmones pažinti geriau, padėti jiems atsiradus sveikatos sutrikimams. Tikiu, kad čia manęs laukia įdomi patirtis ir nauji iššūkiai“.

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Rūta Kavaliauskaitė konsultuos pacientus, sergančius alerginėmis ligomis ir imunodeficitinėmis būklėmis. Į gydytoją jos darbo metu gali kreiptis įvairaus amžiaus pacientai – tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Linkime jaunai specialistei gydytojai Rūtai Kavaliauskaitei sėkmės darbuose ir visų jos lūkesčių išsipildymo!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-20 09:13