Padėka Urologijos skyriaus kolektyvui

2018.01.18

Buvo daug nerimo, netgi baimės, kai iš Priėmimo skyriaus  buvau tolesniam gydymui nukreipta į Urologijos skyrių. Pasirodo, bijojau be reikalo. Gydantis gydytojas E.Jurevičius  - auksinis žmogus. Džiaugiuosi kad patekau į geras rankas ir kad toks šaunus personalas dirba Urologijos skyriuje. Palata jauki, šilta, šviesi, net buvo gaila palikti visus ir išvykti namo. Sėkmės visiems Urologijos skyriaus darbuotojams.

Oksana

Keičiasi kai kurių antihipertenzinių vaistų skyrimo tvarka

2018.01.10

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad pasikeitė vaistų Moxonidinum ir Rilmenidinum, skirtų hipertenzijai gydyti, skyrimo tvarka. Pacientams, iki šiol nevartojusiems šių vaistų, jie galės būti skiriami tuo atveju, jeigu netiks kiti šiai ligai gydyti skirti vaistai. Tuo tarpu jeigu pacientai šiuos vaistus jau vartoja, jiems vaistų skyrimo tvarka nesikeičia.

Darbo organizavimo aktualijos aptartos pasitarime

2018.01.10

Jau tradiciniu tapusiame padalinių vedėjų gamybiniame pasitarime šią savaitę buvo aptartos darbo organizavimo aktualijos. L. e. direktoriaus pareigas Remigijus Samuolis pažymėjo, kad artimiausiu laikotarpiu bene svarbiausias uždavinys administracijos padalinių vadovams – profesionaliai ir laiku parengti metinę įstaigos veiklos ataskaitą, kuri bus pristatoma tiek ligoninės Stebėtojų tarybai, tiek Sveikatos apsaugos ministerijai.

Dėl laikraštyje „Sekundė“ pateiktos tikrovės neatitinkančios informacijos

2018.01.08

2018 m. sausio 4 d. laikraštyje „Sekundė“ ir naujienų puslapyje www.sekunde.lt paskelbtame žurnalistės Ingos Kontrimavičiūtės straipsnyje „Medikus į regioną vilioja atlyginimais“ buvo pateikta tikrovės neatitinkanti informacija

Aktualūs pokyčiai 2018 metais

2018.01.03

Nuo 2018 m. sausio mėn. 1 dienos minimali alga (MMA) didinama 20 Eur. - iki 400 Eur. Nuo sausio mėn. 1 d. 9 proc. MMA dydžio privalomojo sveikatos draudimo įmoką sudarys 36 Eur.

Didinamas neapmokestinamas pajamų dydis (NPD). Jis nuo sausio mėn. 1 d. siekia 380 Eur.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus 2017 m. balandžio mėn. 14 d. įsakymu Nr. K4-229 patvirtintas bazinis darbo užmokesčio dydis yra 130,5 Eur. Jis kol kas nekinta.

Pasirašyta Bendradarbiavimo teikiant sveikatos priežiūros paslaugas ūminio miokardo infarkto atvejais sutartis

2017.12.21

2017 m. gruodžio mėn. 21 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės konferencijų salėje įvyko Panevėžio regiono sveikatos priežiūros įstaigų Bendradarbiavimo teikiant sveikatos priežiūros paslaugas ūminio miokardo infarkto atvejais sutarties pasirašymas. Renginį įžanginiu žodžiu pradėjo ligoninės Kardiologijos centro koordinatorė gydytoja Dita Miliūnienė. Susirinkusius sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės l.e.p. direktorius Remigijus Samuolis.

Konsultacijų poliklinikoje pradės veikti išsėtinės sklerozės kabinetas

2017.12.21

Nuo 2018 metų sausio mėn. 1 dienos VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikoje pradės veikti išsėtinės sklerozės kabinetas. Ligoniams, sergantiems išsėtine skleroze ir gydomiems  imunomoduliuojančiais vaistais, jie bus išrašomi ir mūsų gydymo įstaigoje.  Išsėtinės sklerozės kabinete dirbs gydytojai neurologai Daiva Bagurskienė ir Paulius Puzinas. Ligoniai, sergantys išsėtine skleroze ir gydomi imunomoduliuojančiais vaistais, Konsultacijų poliklinikoje gali registruotis pas šiuos gydytojus tam skirtais laikais.

PADĖKA

2017.12.20

Gerbiamai gydytojai neurologei I. Žeimaitaitienei ir gydytojai endokrinologei V. Kakariekienei, slaugytojoms R. Dūdaitei ir K. Dūdienei.

Administracijos pasitarime aptarti įsiskolinimų valdymo ir kontrolės klausimai

2017.12.18

L. e. direktoriaus pareigas Remigijus Samuolis  su ligoninės administracijos atstovais aptarė įstaigos finansinių įsįskolinimų valdymo ir kontrolės klausimus. R. Samuolis pabrėžė, kad įstaiga turi sau išsikelti tikslą  sparčiau mažinti skolas, o visi atsiskaitymai su kreditoriais  turi būti vykdomi skaidriai, laikantis teisės aktų nuostatų:

Ligoninei – sveikatos ministro padėka už antikorupcines iniciatyvas

2017.12.18

Gruodžio  15 d. Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje, skirtame paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną,  dalyvavo Respublikinės Panevėžio ligoninės laikinasis vadovas Remigijus Samuolis ir įstaigos Korupcijos prevencijos komisijos pirmininkė Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja Ramunė Paliokaitė.

Puslapiai