Gydytojai Eugenijai Reinikovienei – Panevėžio savivaldybės ir ligoninės vadovų sveikinimai valstybinio apdovanojimo įteikimo proga

2018.07.11

Respublikinės Panevėžio ligoninės laikinasis vadovas Remigijus Samuolis ir Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Aleksas Varna šį trečiadienio rytą pasveikino gydytoją Eugeniją Reinikovienę gavusią garbingą valstybinį apdovanojimą.

R. Samuolis, sveikindamas jau keturis dešimtmečius ligoninėje besidarbuojančią gydytoją, pažymėjo, kad jos nuopelnus  kantriai, sąžiningai ir garbingai atliekant gydytojos pareigas vertina kaip žygdarbį, kuris vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. „Mums garbė, kad esate mūsų kolektyvo narė, turime iš ko mokytis ir į ką lygiuotis“,-  pažymėjo laikinasis ligoninės vadovas.

Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas laikinai einantis mero pareigas A. Varna pasveikino E. Reinikovienę savivaldybės vadovų, administracijos ir visos Panevėžio miesto bendruomenės vardu.

„Tai ne mano vienos įvertinimas, tai viso mūsų Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus darbo įvertinimas. 40 metų aš dirbu šiame skyriuje, tiksliau sakant,  darbu  gyvenu, ir  kiekvieną dieną jaučiuosi laiminga dirbdama šį darbą”, - priimdama gėles sake gydytoja Eugenija Reinikovienė.

Primename, kad Liepos 6-ąją,  Valstybės dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvai Respublikinės Panevėžio ligoninės Intensyvios terapijos ir reanimacijos skyriaus vedėją, gydytoją Eugeniją Reinikovienę apdovanojo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.